Купівля квартири - одне з найважливіших рішень у вашому житті. Це інвестиція на роки, тому її слід добре продумати. Якщо ви хочете купити 1 кімнатну квартиру у Львові, слід враховувати поточні очікування, а також плани її використання на майбутнє.

Перше і найважливіше, на що варто звернути увагу перед покупкою квартири – це оцінка вашої кредитоспроможності. Після того, як ви її встановили і знаєте суму, на яку можете подати заявку, скористайтеся калькулятором кредиту на житло. Завдяки йому ви розрахуєте суму платежів, які будете повертати щомісяця. Оцінка фінансових можливостей визначить і обмежить пошук приміщень мрії.

Яка квартира для одинокої людини?

При єдиному виборі квартири слід враховувати кілька аспектів:

Перш за все - площа і кількість кімнат. Квартира площею 35 квадратних метрів - оптимальне рішення. У такій квартирі достатньо місця, як для однієї, так і для двох осіб. Якщо ви людина, яка більшу частину часу проводить поза домом, невелика квартира задовольнить ваші потреби. Квартири з окремими кухнями повинні бути не менше 25 квадратних метрів, щоб вони були комфортними. Якщо у вас є відповідні фінансові ресурси, подумайте про інвестування в трохи більшу двокімнатну квартиру:

  • в одній із кімнат варто облаштувати простір під гостьову зону,
  • в іншій – для приватної зони.

Надалі, якщо ви думаєте про створення відносин, ви можете зробити гостьову зону спальнею для двох.

Також подумайте, в якій частині міста ви хочете жити і який район найкраще підходить для вашого способу життя. Кожна територія тісно пов’язана з певною інфраструктурою, до якої належать магазини, школи, парки і т. д. Важливим фактором при виборі є відстань до робочого місця. Відстань від центру міста буде дуже важливою, особливо якщо ви любите проводити вечори вихідних у місті з друзями.

Довгострокове мислення вкрай важливо при виборі нерухомості. Подумайте, що ви плануєте через 10 років. Таким чином, місце розташування та околиці, що оточують нерухомість, будуть мати значення. Це важливі фактори, що впливають на привабливість даної нерухомості з точки зору продажу чи оренди. Гарною інвестицією на майбутнє стане покупка доглянутої, функціональної квартири з різноманітною інфраструктурою в районі. Хороший під’їзд до центру, розгалужена мережа транспортного сполучення, велика кількість магазинів або близькість до «бізнес-парків» стануть додатковою перевагою.