Приватна клініка “Добробут” надає медичні послуги не лише фізичним особам, але й корпоративним клієнтам. 

Які саме послуги можуть стати у пригоді великим компаніям? Розповідають представники медичної мережі.

Тестування на коронавірус

Для контролю за станом здоров’я працівників роботодавці мають змогу замовити послугу масової перевірки на коронавірус всіх робітників на підприємстві. В рамках корпоративного медичного обслуговування клініка Добробут у Києві пропонує скористатися ІФА-тестуванням. Імуноферментний аналіз показує наявність антитіл до COVID-19 на ранніх етапах. Результати будуть готові за 48 годин.

Фахівці виїжджають для забору крові у співробітників та консультацій у зручний час, проте дату та час потрібно узгодити заздалегідь через контакт-центр клініки.

Виїзний медогляд працівників

В європейських країнах роботодавці радо беруть на себе зобов’язання з організації періодичного медичного огляду працівників, адже профілактика захворювань економічно вигідніше, ніж витрати на соціальні виплати через непрацездатність. 

Крім того, турбота про здоров’я персоналу з боку компанії підвищує їхню лояльність та ефективність праці. На цей факт обов’язково звернуть увагу претенденти на майбутні вакансії.

Тож, фахівці клініки “Добробут” запустили універсальну програму “Терапевтичний чек-ап”. Це набір медичних послуг, що допоможе тримати під контролем стан здоров’я найманих працівників та вчасно вжити заходів для поліпшення їхнього самопочуття, запобігти розвитку серйозних хвороб. Забір аналізів, інструментальне дослідження та огляд лікарем проводиться на виїзді (в офісі фірми-замовника).

Якщо немає можливості замовити колективний огляд, працівники можуть пройти обстеження особисто на базі клініки добробут ірпінь чи у Києві. Режим прийому фахівців гнучкий, аби кожен пацієнт зміг отримати медичні послуги в зручний для себе час без черг.

У жіночому колективі зайвим не буде обстеження щитоподібної залози. Її комплексний чек-ап також проводять на виїзді у столичних офісах за попередньою домовленістю роботодавця з медпрацівниками. 

Чергування бригади “Швидкої”

У разі проведення масових заходів організаторам варто подбати про чергування бригади “Швидкої допомоги”. Мова про корпоративи, спортивні змагання, конференції, виставки та інші масові гуляння чи робочі зустрічі у столиці чи за її межами.

Особливо потрібна присутність бригади невідкладної допомоги там, де планується велике скупчення людей, гості вживають алкогольні напої чи є ризик травмуватися, адже життя людини у таких ситуаціях залежить від того, наскільки швидко та якісно їй надали медичну допомогу.  

Рекомендується заздалегідь подбати про медичний супровід заходу, розрахувати потрібну кількість бригад “Швидкої допомоги” залежно від масштабу івенту.