Плануєте ремонт квартир Львів? Хочете, щоб все відповідало Вашим потребам та очікуванням? Вам важливо не переплатити? Завітайте на сайт компанії «Добрий Ґазда», де Ви зможете самостійно оцінити рівень професіоналізму майстрів, проконсультуватися із спеціалістами стосовно вартості окремих видів ремонтних, будівельних та внутрішніх робіт як у новобудові, так і у старій квартирі. Компанія не тільки якісно виконує ремонт квартир під ключ у Львові, а й пропонує клієнтам розрахувати вартість ремонту онлайн, на сайті https://dobryigazda.com.ua/price.

Що впливає на вартість ремонтних робіт в квартирі? Чому варто обрати варіант «під ключ»?

На прикладі студії «Добрий Ґазда» можна сказати, що ціна ремонтних робіт складає 5500 грн./м2 від площі квартири. Але чому вона саме така? У цю суму входять:

  • Електричні, сантехнічні, малярні, плиточні роботи.
  • Монтаж гіпсокартону, підлоги.
  • Базові матеріали також входять у вартість, що дуже приємно.

Саме такий перелік операцій включено у підсумкову вартість ремонту квартир під ключ Львів. Що ж стосується додаткових операцій, то все вони обговорюються індивідуально. Майстри з легкістю виконують демонтаж старого покриття та перегородок, штукатурні роботи, заливають стяжку. Також додатково можна замовити встановлення системи вентиляції, кондиціонування, опалення, звукоізоляцію, теплоізоляцію. Студія займається ремонтом з 1998 року, а отже – може запропонувати клієнтам найвигідніші ціни, навіть на ті роботи, які не входять у базовий набір. Більш того, Ви не тільки отримаєте ремонт своєї мрії, а й будете спокійні за його якість. Справа в тому, що майстри підписують договір на виконання ремонтних робіт з гарантією на виконані роботи на 12 місяців.