В інтернеті є багато сайтів з цитатами з Біблії. Там ви знайдете біблійні вислови для кожного дня тижня або цитати про Біблію на сайті https://creacenter.org/uk/news/chastyna-3-top-20-vyslovliuvan-ta-tsytat-velykykh-liudei-pro-boha-viru-ta-bibliiu, які допоможуть вам подолати турботи, невдачі, розрадити або навіть спонукати вас діяти.

Біблійні цитати, які ви часто чуєте

Ви можете знайти в інтернеті сторінки з випадковими цитатами з Біблії. Просто натисніть відповідну кнопку і дізнайтеся випадкову біблійну цитату. Варто знати, що деякі люди читають Біблію подібним чином, тобто відкривають її на випадковій сторінці і починають читати. Ви також можете знайти біблійні цитати на Facebook, де є профілі з цитатами з Біблії.

Найпопулярніші цитати з Біблії

Існує також спеціальний додаток для смартфона про Біблію, який також містить цитати з Біблії. Рейтинг, підготовлений творцями You Version, показує, що найчастіше люди діляться цитатами з Біблії, які спонукають до дії, застерігають, розраджують і підбадьорюють. Одними з найпопулярніших цитат у додатку є: «чоловіки, любіть своїх жінок», «я можу все тому, що це мене зміцнює».

Найпопулярнішою цитатою з Біблії виявився фрагмент псалма 118 «це день, що Господь учинив, радіймо в ньому». За ним була цитата з першого листа святого Петра, а саме «покоріться під могутню руку Божу, щоб він вас підніс свого часу». Три найпопулярніші цитати були закриті фрагментом із Ісаї, розділ 41: «Не бійся, бо я з тобою»; «Не бійся, бо я твій Бог»; «Я зміцнюю вас, я підтримую вас правою своєю».

Біблійні цитати, які всі чули

Ще одна дуже популярна цитата з Біблії — це уривок, який ви можете чути дуже часто. Іноді люди, які вимовляють ці слова, можуть не усвідомлювати, що вони використовують цитату з Біблії.

  • Слова «просіть, і буде вам дано; шукайте, і знайдете; стукайте, і вам відчинять» виходять із сьомого розділу Євангелія від Матвія.
  • Відомою цитатою з Біблії є також псалом 23: «Навіть якщо я ходжу по темній долині, я не буду боятися зла, бо ти зі мною». Найвідоміший псалом у Біблії використовувався в мистецтві багато разів протягом століть.
  • Часто ви також можете почути та прочитати уривок із першого розділу Ісуса Навина: «Хіба я не наказав тобі бути хоробрим і сильним? Не бійся, бо Господь, Бог твій, з тобою, куди б ти не пішов».
  • Подібна цитата з Біблії за змістом міститься в 31-му розділі повторення закону: «Будь хоробрим і сильним, не бійся їх, бо Господь, Бог твій, іде з тобою, він не покине тебе».