Сучасна людина проводить на роботі третину доби. Це стільки ж, скільки відводиться (у найкращому разі) на сон. Немає нічого дивного, що навіть улюблена професійна діяльність, що надихає, з часом починає перетворюватися на рутину. Щоб цього не сталося, варто подумати про корпоративний відпочинок: тимбілдинг уже давно довів свою ефективність. Де ж можна провести уїкенд всією компанією та як правильно організувати корпоративний відпочинок?

Бажаєте провести корпоративний відпочинок в готелі Закарпаття? У такому разі вам варто ознайомитися з пропозицією еко курорту Ізки!

Корпоративний відпочинок та його роль у підвищенні ефективності бізнесу: добре відпочив — чудово попрацював

Поняттю «корпоративна культура» вже майже 200 років: першими про стратегічну користь створення впорядкованої системи взаємодії між начальством та підлеглими заговорили німецькі військові. Надалі її підхопили й цивільні: підприємці, ремісники та представники громадських організацій. Корпоративний відпочинок як явище з'явився набагато пізніше, у нашій країні — у радянські роки, коли святкувати Новий рік та інші офіційні дати стало прийнято не лише у родинному колі, а й у колективі.

Вже у 90-ті роки минулого століття соціологи зазначили, що неформальні заходи позитивно впливають на результати спільної трудової діяльності. Навіть якщо такі зустрічі забирають час від стандартного робочого годинника і на деякий час відволікають співробітників від виконання професійних завдань, в результаті корпоративи незмінно призводять до якісного покращення всіх показників. Знімається психологічна напруга між колегами, зміцнюється командний дух, вирішуються конфліктні ситуації. Члени колективу можуть поспілкуватися з начальством поза офіційною обстановкою, зарядитись енергією на багато місяців. А керівники в ході подібних заходів отримують унікальний шанс свіжим поглядом оцінити ситуацію в компанії, придивитися до поведінки підлеглих, виявити сильні та слабкі сторони кожного співробітника.

Це цікаво!

Відповідним моментом для організації корпоративного відпочинку може стати дата створення компанії або професійне свято (наприклад, День бухгалтера, День медичного працівника, День менеджера з продажу). Важливо, щоб захід, задуманий як корпоратив, не мав на увазі робочого навантаження на співробітників: якщо у вас прийнято поєднувати пам'ятну дату з вітальною вечіркою, яка орієнтована на клієнтів, краще перенести афтепаті для співробітників на найближчий вихідний день.