Футбол вважається найпопулярнішим видом спорту у світі. Його матчі із захопленням дивляться на всіх континентах, тож зрозуміло, чому в Україні відкривається все більше футбольних секцій, аматорських ліг, мініполів і майданчиків для гри, а також футзалів.

Якщо ви новачок у цій справі або збираєтеся віддати дитину на тренування, важливо правильно підібрати форму й взуття. Проконсультують нас сьогодні співробітники онлайн-магазину європейського спортивного одягу й спорядження Sport Hunter. Вони наголосять на головних моментах правильного вибору. 

Орієнтуймося на бренд

Зрозуміло, що відоме ім’я компанії дає гарантію якості та зручності одягу. Світові популярні бренди субсидують наукові розробки щодо інноваційних матеріалів і технологічних підходів до пошиття й конструювання спортивних речей. 

Тут продумано все – від терморегулятивної тканини, пласких швів, які запобігають натиранню шкіри, до моделей, скроєних під анатомічні особливості фігур – дорослих і дитячих, чоловічих і жіночих.

Зокрема, на сайті https://sport-hunter.com.ua/ представлений оригінальний якісний спортивний одяг за демократичними цінами відомих іспанських брендів Kelme та Joma. Тут можна обрати футбольні комплекти з різною довжиною рукава, воротарську та суддівську форму, окремо футболки, гетри, шорти й взуття як для футзалу, так і для поля. Гарний і дитячий асортимент сороканіжок, бутсів і футзалок.

Важливий склад тканини й технології

Для гральних костюмів використовується синтетичний матеріал, переважно поліестер. Він дає змогу тривало зберігати форму, попри часте прання й активні рухи чи падіння. Перевага й у тому, що така тканина швидко сохне.

Для надання одежі гладкості застосовують інтерлок, а для відведення вологи й перешкоджання переохолодженню чи перегріву тіла у футболках і шортах роблять вставки з Airmesh - спеціальної сітки, що забезпечує циркуляцію повітря.

Обов’язково звертайте увагу на шви, особливо в гетрах, бо коли нога потіє, швидко натирається шкіра. Усі ці моменти враховуються менеджерами Sport Hunter під час укладання угод з виробниками спортивного одягу та поповнення асортименту магазину.

Фасон і розмір

Залежно від пори року та занять (на вулиці або в залі) віддавайте перевагу тій чи іншій моделі. Звісно, нижня частина форми залишиться незмінною – за холодної погоди можна додатково придбати термобілизну, щоб піддягати її під шорти. 

Довжина цього елементу має бути зручною для бігу й пасів м’ячем. А от верх обирайте з довгим чи коротким рукавом. Горловина футболки робиться двох варіантів – кругла або V-образна.

Важливою умовою комфорту є правильний підбір розміру форми. Озбройтеся сантиметром, заміряйте себе чи дитину й уважно вивчіть розмірні сітки кожного бренду – від цього залежить результативність тренувань і зосередженість на грі.