Кожна людина потребує житла. Ця потреба є основною та невід'ємною, тому необхідність вирішення житлової проблеми гостро постає у будь-якій державі.

Закріпленням у Конституції права на житло держава взяла на себе відповідальність за забезпечення та охорону цього права громадянам, що означає можливість кожного мати житло та у необхідних випадках користуватися захистом держави від його довільного позбавлення, а також судовим захистом шляхом подання позовної заяви до суду.

При зверненні до суду, ми рекомендуємо вам звернутися до адвокатів з питань житлових спорів, які з урахуванням свого досвіду допоможуть вам досягти справедливості в суді та відновлення ваших порушених прав.

Потрібен надійний адвокат по житлу? У такому разі вам варто звернутися за допомогою до юридичної компанії «Імперія юридичних послуг»!

Існує такі житлові суперечки, які стосуються:

  • права власності на житло;
  • користування житлом;
  • прав та обов'язків власників та інших осіб, що проживають у приміщенні;
  • постановки на облік жилої площі;
  • процедури реновації;
  • припинення спільного проживання;
  • приватизації житлової площі.

Адвокат по розподілу спільно нажитого майна

З кожним роком все частіше в Україні можна спостерігати розлучення подружжя, після чого відбувається процес поділу майна, який нерідко призводить до судового розгляду. У такому разі, найкраще відразу звернутися до юриста з житлових справ, який допоможе вам отримати своє законне майно і не залишитися без житла, оскільки, найчастіше під час судових процесів, крім поділу майна, вирішуються питання про припинення спільного проживання (виселення колишнього чоловіка) або подружжя).

Юрист у житлових справах під час укладання цивільно-правових договорів

Найчастіше безліч суперечок відбувається між громадянами щодо укладення договорів найму соціального чи оренди житлового приміщення через шахрайство. Оскільки відбувається така ситуація, коли на одне приміщення одразу укладається безліч однотипних договорів, що згодом позбавляє людей та грошей та можливості проживати у житловому приміщенні.

Щоб уникнути таких ситуацій, ми рекомендуємо вам звертатися до житлових адвокатів, які готові представляти ваші інтереси під час укладання договору з власником квартири.

Адвокат із житлових спорів консультує клієнта з питань, пов'язаних із житлом, угодами з нерухомістю, визнанням угод з квартирою недійсною, визнання та захисту прав на житло (квартири, житлові будинки).