Електронні торги, які організовує «Прозоро», – це унікальна можливість не тільки купити, але й продати свої товари, послуги. Головна мета таких аукціонів – спростити цей процес, зробити його максимально відкритим і прозорим. Щоб взяти участь у торгах, слід насамперед подати заявку. Зробити це можна через спеціальний акредитований ресурс. До числа таких відноситься Українська універсальна біржа. 

Хто має можливість продавати, і як дізнатися графік аукціонів

Взяти участь у аукціоні може будь-який суб’єкт господарської діяльності. При цьому, зовсім неважливо, яка в нього форма власності. Це можуть бути як великі, так і маленькі підприємства. За бажанням кожен може подати заявку на цілковито законних підставах і представити свою цінову пропозицію на торгах – державних тендерах через публічну торгову платформу «Прозоро». 

Головна перевага таких аукціонів в тому, що це цілковито прозорі торги. Беручи в них участь, можливо отримати максимальну фінансову вигоду. Окрім того, чим частіше ви будете брати участь в таких торгах, тим більше з’явиться можливостей сформувати свою ділову репутацію.   

Що треба, щоб взяти участь у торгах?

Багатьох, хто тільки планує зайнятися цією діяльністю, цікавить питання: як правильно продавати на електронних торгах? Чи є якісь правила? Відповідь однозначна – правила є, і їхнє дотримання – одна з головних вимог проведення торгів. До речі, ці правила можуть змінюватися. Щоб завжди бути в курсі подій, достатньо підписатися на інформаційну розсилку платформи. Якщо вас цікавить, які зміни відбулися в сфері торгівлі деревиною, можете дізнатися про них за посиланням https://www.uub.com.ua/torgy-ta-auktsiony/neobroblena-derevyna/zahalna-informatsiya-dlya-uchasnykiv-rynku/

Щоб взяти участь в торгах, слід виконати декілька простих умов. По-перше, зареєструватися на ліцензованій електронній торговій платформі. Таких існує декілька, але найбільшим попитом, авторитетом користується Українська універсальна біржа. Саме через неї суб’єкти намагаються найчастіше торгувати. 

По-друге, слід подати відповідну заявку. Для цього спочатку визначтеся, який тендер для вас цікавий, де саме ви б хотіли взяти участь. Після цього слід написати заяву встановленого зразка, в якій вказати свою пропозицію. Обов’язково збирається встановлений законодавством пакет необхідних документів. 

Далі – дочекатися початку аукціону і взяти в ньому участь. Щоб не пропустити торги, краще підписатися на інформаційну розсилку торгового майданчика – так ви зможете отримувати всі останні новини, бути в курсі найближчих запланованих подій. Торги ведуться в режимі онлайн. Після закінчення результати оприлюднюються і з ними можуть ознайомитися всі учасники. 

Торгувати через Українську універсальну біржу просто, вигідно та цілковито безпечно. Всі дії прозорі, отже у продавців є унікальний шанс отримати нових замовників чи покупців на цілковито вигідних для всіх сторін умовах.