Давно визнано, що більшість шкоди, у звичайних сигаретах, викликана токсичними речовинами, содержится у димі, що утворюється під час спалювання тютюну. Незважаючи на притаманні ризики для здоров'я, багато людей продовжують курити. Ідея зниження шкоди від тютюну полягає в тому, щоб спонукати курців, які б інакше не кинули, перейти на продукти, які доставляють нікотин без цих токсичних хімікатів.

Пристрій Glo Hyper призначений для курців, які шукають альтернативу традиційним сигаретам. Glo™ hyper + простий у використанні. За допомогою однієї кнопки користувач вибирає режим нагріву, який відповідає потребам в даний момент: стандартний режим або режим Bооst, що забезпечує інтенсивніше нагрівання тютюну. До речі, glo Hyper використовує новий формат - neo Demi Slim - який містить на 30 відсотків більше тютюну в порівнянні з існуючими картриджами, що забезпечує набагато більш інтенсивний досвід. На сайті: publish.com.ua інформаційного видання Publish Ukraine можна дізнатися докладніше про технології та особливості пропонованих стіків та смаків для glo™ hyper+.

Чим Glo™ відрізняється від традиційних сигарет?

  • На 90-95% менше токсичних речовин.
  • Немає горіння, немає золи.
  • Менш неприємний запах, порівняно з сигаретами, що викурюються традиційно. Але це не означає, що продукт менш шкідливий за інші тютюнові вироби.

Тютюнові стіки neo™ бувають двох видів, в залежності від їх формату. Стики для glo™ hyper і hyper+ відрізняються за розміром і містять на 30% більше табака, ніж стики для інших девайсів. Розроблені для glo™ hyper+ стіки забезпечують високий рівень насичення і мають виражений післясмак після закінчення сесії. Тютюн, який використовується у стіках neo™, спеціально оброблений та підготовлений для правильного нагрівання, це означає, що користуватися цією продукцією можна тільки разом із відповідним пристроєм glo™.

Як це працює?

Фірмові стіки Neo™ мають унікальну функцію - це перші та єдині в Україні тютюнові стіки з капсулами, які використовуються в системах нагрівання тютюну. Усередині знаходиться капсула зі спеціальною ароматичною сумішшю, яка робить тютюн більш насиченим та надає йому яскравих ноток. Крім існуючої лінійки смаків, до якої входять класичний, популярний Rich Tobacco, освіжаючий Dark Fresh, Citrus Citric Mix та Berry Boost Red. Вміст стиків нагрівається до температури більш ніж утричі нижче. Ефект: не утворюється дим, у якому міститься переважна більшість шкідливих речовин.