Додаткова страховка техніки – це послуга, яка гарантує безкоштовний ремонт вашого пристрою, якщо ваша техніка зламається. Так, страхова компанія Екта Сервіс має декілька різних пропозицій для страхування пристроїв, щоб ви могли вибрати той варіант, який підходить вам найкраще.

На жаль, не всі покупці розуміють важливість придбання додаткової страховки, тому давайте розглянемо 5 причин, чому вам потрібно придбати додаткову страховку техніки.

1. Можливість полагодити будь-яку поломку техніки незалежно від виду її пошкодження.

Офіційна гарантія виробника покриває тільки ті пошкодження, які сталися з його вини, або ж через зношування деталей пристрою. Якщо ваша техніка зламалась під дією зовнішніх чинників, і у вас немає додаткової страховки, то, найімовірніше, вам доведеться ремонтувати її власним коштом, адже гарантія виробника не покриває:

  • поломки, викликані неправильною експлуатацією пристрою;

  • пошкодження, які заподіяли діти або домашні улюбленці;

  • інші види поломок, які сталися внаслідок непередбачених обставин.

Додаткова страховка техніки пропонує послуги, які покривають ремонт будь-яких видів пошкоджень, що трапились з вашим пристроєм. Для прикладу, те, за що відмовляються братись офіційні представники, без проблем беруть у роботу спеціалісти страхової компанії Екта Сервіс.

2. Зручність доставки та отримання техніки без черг та постійних дзвінків в сервісний центр.

Компанії, які пропонують послуги страхування техніки, турбуються про те, щоб клієнтам було зручно доставити товар в сервісний центр та забрати його звідти, адже їм важлива не лише якість ремонту техніки, але і сервіс, який ця компанія надає. 

Так, наприклад, компанія Екта Сервіс потурбувалась про те, щоб їх клієнти безкоштовно відправляли або ж отримували товар “Новою поштою”  або ж поштою “Justin”. Так, їх послугами можуть користуватися клієнти по всій Україні. Крім того, для киян є послуга безкоштовного виклику кур’єра, який доставить техніку в сервісний центр замість вас.

3. Проста та швидка процедура оформлення заявки на ремонт.

Для оформлення заявки на ремонт вам не потрібно 100 разів телефонувати в сервісний центр і чекати, поки у них звільниться для вас місце. Потрібно всього лише раз зателефонувати на гарячу лінію контакт-центру, надіслати пакет своїх документів і пошкоджену техніку. В компанії Екта Сервіс зробити це можна двома способами: надіслати пакет документів онлайн або ж відправити його “Новою поштою”.

4. Ви завжди проінформовані про те, що відбувається з вашою технікою.

Компанія Екта Сервіс запустила зручні фішки для своїх клієнтів, за допомогою яких ви завжди можете бути в курсі всіх стадій ремонту. Так, компанія запровадила смс-інформування клієнтів, за допомогою якого сповіщає власників техніки щодо етапів і термінів її ремонту. Отримувати СМС можна або звичайним смс-повідомленням, або повідомленням у Viber чи Telegram.

Як це працює?

Клієнт відправляє техніку поштою.

SMS 1: “Добрий день! Вашу техніку отримали, проводимо діагностику”.

SMS 2: “Прилад прийнято в роботу. Орієнтовні терміни ремонту до 7 днів”.

SMS 3: “Ремонт завершено. Заберіть, будь ласка, техніку” або ж “Ремонт завершено. Надсилаємо техніку Вам”.

Це дало змогу клієнтам завжди бути в курсі всіх стадій ремонту, знати про будь-які зміни, які стосуються їх пристроїв та отримувати нагадування про те, коли потрібно забрати техніку.

Також Екта Сервіс запустила чат-боти в Viber та Telegram, щоб у будь-який зручний для вас момент ви змогли з’ясувати, на якому етапі ремонту знаходиться ваша техніка, а також з’єднатися зі спеціалістами сервісу не тільки через телефон, але й онлайн. 

Це дає для вас можливість відправляти повідомлення у будь-який час, особливо тоді, коли говорити незручно; швидко отримувати відповідь на свої питання, адже спеціалісти завжди на зв'язку; а також одразу надсилати фото пристрою, а не пояснювати спеціалісту все на пальцях.

5. Послуга заміни старої пошкодженої техніки на нову.

В деяких компаніях існують послуги, які дають можливість віддати техніку, яка вже не працює, в сервісний центр і отримати сертифікат або знижку на покупку нової.  Наприклад, в компанії Екта Сервіс, якщо діагностика пристрою покаже, що його не відремонтувати, компанія забере його в якості “донора” і надасть вам сертифікат на 50% або 100% вартості пристрою. 

Пам’ятайте, що додаткове страхування – це ще один захист вашої техніки, який з мінімальними затратами для її власника дозволить прослужити їй набагато довше. 

Щоб відчути всі переваги додаткового страхування, при покупці техніки оформлюй одну з послуг страхової компанії Екта Сервіс в одному з магазинів-партнерів (їх список шукай на офіційному сайті компанії).