Вхідні металопластикові двері: основні вимоги та параметрі конструкціій

Вхідні двері — один з найголовніших елементів кожного будинку, «візитна картка» будь-якого житла. Саме тому домовласники Ірпеня або інших міст України особливо серйозно підходять до вибору відповідної конструкції з урахуванням своїх вимог та побажань. На українському ринку все більшого поширення набувають металопластикові двері вхідні, які ідеально добре підходять для заміських будинків, офісів, приміщень державних установ, магазинів та інших об'єктів.

Замовити пластикові двері в Ірпені ви можете в компанії VIKNA.UA. Це офіційний представник та партнер вітчизняних та європейських виробників, який пропонує якісні, стильні та довговічні ПВХ-конструкції з офіційною гарантією. На сторінці каталогу https://vikna.ua/uk/vhodnye-dveri/ можна вивчити перелік доступних варіантів вхідних металопластикових дверей та їхні технічні особливості, що дасть змогу підібрати потрібний варіант для конкретного об'єкта. Ціна на двері металопластикові вхідні тут є найбільш вигідною на ринку. Водночас компанія пропонує послуги монтажу та ремонту вхідних металопластикових дверей та вікон.

Різноманітність стилістичного виконання

Залежно від типу заповнення та зовнішнього вигляду є такі види металопластикових вуличних дверей:

  • повне скління склопакетами різної товщини та типу (1-, 2- або 3-камерні);
  • глухі моделі: у цьому випадку стулки повністю заповнені термопанелями, не мають світлопропускних частин;
  • зі світлопрозорою верхньою половиною та непрозорим низом з термопанелей;
  • декоративні варіанти, які мають складне архітектурне заповнення із прозорими вставками незвичайних форм та розмірів.

Вхідні металопластикові двері: основні вимоги та параметрі конструкціій

Як правило, пластикові вхідні двері в приватний будинок товщиною 60–70 мм виконуються з порогами висотою 24 або 54 мм, а потовщені конструкції 80–86 мм комплектуються 20-міліметровими порогами.

Особливості міцності та зламозахисту

Через великі розміри та товщину металопластикові вхідні двері повинні мати достатню жорсткість та міцність каркасу, щоб зберігати вихідну геометрію протягом тривалого часу. Ці конструкції повинні мати високоякісну фурнітуру, зокрема бічні петлі, які легко витримували б підвищене навантаження та інтенсивну експлуатацію.

Важливою характеристикою вважається зламобезпека. Щоб домогтися хороших зламостійких параметрів, вхідні металопластикові двері комплектуються спеціальною антизламною фурнітурою, яка передбачає гаки або масивні ригелі у якості запірних пристроїв. Конструкція може виконуватися з однією або декількома точками замикання, від чого залежить щільність притискання стулки до рами. Систему можна оснастити різноманітними засувками, доводчиками, електроприводами тощо. Для підвищення зламостійкості двері також можуть бути виготовлені з протиударного загартованого скла або триплексу, які легко витримують підвищений механічний вплив.