Ми часто запитуємо себе, де шукати допомоги, у разі хвороби, яка виникає спонтанно. Температура, раптовий біль, застуда, проблеми із серцем – що робити і до кого звертатися у таких випадках? Згадаймо, як важливо уважно спостерігати за своїм організмом і у разі появи тривожних сигналів звертатися до фахівця. Лікар – терапевт має широку спеціалізацію у галузі загальної медицини. Приватний лікар-терапевт у медичному центрі «МЕДОК» у Вінниці готовий допомогти вам за будь-яких симптомів захворювання. Переходьте на сайт: https://medok.vn.ua/terapevt/, медичного центру «МЕДОК» та ознайомтеся з послугами та запишіться на прийом.

Основні завдання лікаря-терапевта:

Лікар терапевт надає так звану базову медичну допомогу. Він має знання в галузі, дерматології, неврології, офтальмології, гінекології та психіатрії та інші. Ставить діагноз на підставі загального обстеження, проведеного під час консультацій та лабораторних додаткових обстежень. Якщо пацієнту потрібен візит до лікаря іншого профілю або негайної госпіталізації, терапевт випише відповідний напрямок. У приватного лікаря – терапевта, знайомого з історією вашої хвороби, є шанс швидше з'ясувати причину недуг.

У яких випадках варто звернутися по допомогу до терапевта?

  • Часті головні болі, запаморочення, болі у грудях, спині, животі, суглобах.
  • Відчуття занепаду сил, пригніченості, зниження концентрації уваги, порушення сну.
  • Підвищення температури, поява неприємних симптомів у галузі ШКТ та видільної системи. Різкі коливання у вазі.

У разі будь-яких тривожних симптомів, що посилаються організмом, слід звернутися до терапевта, який поставить початковий діагноз і, при необхідності, направить додаткове обстеження до профільного фахівця.

Чому варто звернутися до Центру «МЕДОК»?

 Медичний центр «МЕДОК» має власну лабораторію для аналізу та високоточне діагностичне обладнання. Найбільший банк вакцин в Вінниці. Тут працюють найкращі фахівці з великим досвідом. Команда МЦ «Med Ok» – це молоді та прогресивні фахівці, які володіють високими стандартами якості роботи та моральними цінностями. Доступна вартість послуг. Можливість записатися на прийом до лікаря в режимі онлайн, не витрачаючи часу і без черг у зручний для вас час. Скористайтеся перевагами та відвідайте медичний центр вже сьогодні!