Одне з перших питань, яке ставлять покупці - як вибрати колір кухні. Вплив кольору на інтер'єр і настрій очевидно багатьом, але уявити, який гарнітур виглядатиме найкраще саме на вашій кухні, буває непросто.

Замовити кухню у Львові за індивідуальними розмірами ви можете, пройшовши за посиланням https://nesto.com.ua/!

Ось кілька базових порад, які допоможуть зробити процес вибору зрозумілішим і прозорішим:

  • Слухайте себе, а не моду. Якщо у вас є на прикметі певні відтінки, подумайте, який вони викликають асоціативний ряд. Сприйняття кольору суб'єктивне, і в цьому питанні важливо почути себе. Наприклад, чорний, який подобається вам на чужих інтер'єрних фото, може виявитися занадто депресивним, якщо ви чесно проаналізуєте свої відчуття.
  • Враховуйте вплив світла. Сприйняття кольору залежить від клімату. Якщо вікно кухні виходить на північний бік, а ви живете в регіоні, де мало сонця, навіть такий «життєрадісний» колір, як жовтий, здаватиметься брудним та «болючим». Так само непередбачуваний білий: нейтральний колір здатний буквально засліплювати в дуже світлих приміщеннях.
  • Звертайте увагу на фактуру. Глянцеві покриття завжди здаються яскравішими, ніж матові, навіть якщо розглядати однакові відтінки. При цьому покриттям потрібен різний рівень догляду: матові менш маркі, а на глянці добре помітні відбитки пальців.
  • Вибирайте не тільки колір, а й відтінок: світлий або темний, насичений або розбілений варіант кольору можуть створювати в інтер'єрі різний настрій. Плівка ПВХ, якою покривається основа для фасадів із МДФ, представлена ​​більш ніж у 150 відтінках. При цьому матеріал забезпечує стійкий колір, який не вицвітатиме на сонці, а доглядати за ним дуже легко – із застосуванням будь-яких засобів для чищення.

Лаконічний білий: кухня з універсальним характером

Білий відразу має кілька переваг у порівнянні з іншими кольорами. По-перше, білий добре вписується в будь-яку палітру та поєднується буквально з усіма відтінками. По-друге, білий сприймається як візуально легкий – це особливо важливо для великої кухні, щоб гарнітур не виглядав масивно.

Суворий чорний: найзагадковіший колір

По відношенню до чорних фасадів замовники діляться на два табори: одним темні кольори здаються похмурими і давлять, інші вважають чорний елегантним і стильним. Насправді цей колір дисциплінує та збирає навколо себе весь інтер'єр. Якщо хочете створити модну кухню, використовуйте лайфхак від дизайнерів: виберіть не чорний, а дуже темний відтінок антрацитів для фасадів і поєднуйте його з деревною фактурою. Така кухня завжди виглядає солідно та дорого.