Одними з найпоширеніших ювелірних виробів є золоті браслети https://imperiazolota.ua/ua/brasleti/zoloti-brasleti/. Це універсальні прикраси, які налічують безліч чоловічих та жіночих моделей. Їх можна одягати на свята, урочисті заходи, в повсякденному житті. Випускаються також мінімалістичні колекції з геометричними лініями, які пасують до ділового костюму. Тобто, асортимент великий, в чому можна впевнитись, оглянувши каталог Imperia Zolota (IZ). Необхідно лише правильно вибрати прикрасу.

браслети, імперія золота

Визначення розміру

Перш за все, потрібно визначитись з розміром. Якщо доводиться обирати ювелірний виріб собі, то проблем не виникає. Можна приїхати в магазин, де є можливість приміряти модель, що сподобалась. Але як бути, коли хочеться замовити браслети на руку через інтернет магазин? Все дуже просто, треба зробити заміри та подивитись на опис товару, де вказана довжина. Варто зазначити, що є певні нюанси щодо співвідношення розміру з шириною:

  • Тонкі моделі, зазвичай у вигляді ланцюжків, повинні вільно опускатись на зап'ясток, тому можна придбати модель, яка на 1-2 см довше;
  • Широкі прикраси, особливо зі вставками, щільно прилягають до зап’ястку. Водночас вони не повинні передавлювати руку, викликати дискомфорт.

Виміряти зап'ясток можна за допомогою звичайного сантиметру. Якщо такого немає, то потрібно скористатись ниткою та лінійкою. Виміри роблять у найширшому місці зап’ястку.

Що робити, коли прикраса купується на подарунок, а можливості взнати точний розмір немає? Тоді краще придбати модель у вигляді ланцюжка, трохи більшої довжини. Якщо виріб буде завеликий, то в ювелірній майстерні можна видалити кілька ланок.

Дизайн для жінок і чоловіків

Підбираючи браслети на руку жіночі, орієнтуються дизайн та образ:

  • Мінімалістичний дизайн вважається універсальним, бо не має обмежень. Такий аксесуар можна одягнути на прогулянку, в офіс, на вечірку або побачення. Він однаково виграшно виглядає як з футболкою, так і з вечірньою сукнею;
  • Моделі з підвісками та декоративними елементами у вигляді метеликів, зірочок або сердечка підкреслюють романтичність натури, ніжність, пасують до сарафанів, літніх суконь, тунік;
  • Моделі кільця ідеально підходять для ділового костюму. Тут доречними будуть і срібні браслети https://imperiazolota.ua/ua/brasleti/sribni-brasleti/;
  • Аксесуари зі вставками з напівдорогоцінних чи дорогоцінних каменів складуть чудову компанію вечірній сукні, підкреслять розкішний образ та елегантність жінки.

Чоловічі браслети характеризуються строгим лаконічним дизайном. Тут недоречними будуть розсипи дорогоцінного каміння, підвіски, романтичні елементи декору. Лише лаконічність, суворість, а плетіння – «бісмарк», «снейк», «картьє». Якщо у чоловіка товстий зап'ясток, то йому пасуватимуть масивні солідні моделі. Для худорлявих чоловіків найкращим варіантом будуть середні по ширині прикраси, бо тонкі будуть виглядати надто жіночними.

Дитячі браслети, перед усім, повинні бути недорогими та зручними, не заважати під час ігор і активного дозвілля. Якщо хочеться подарувати дитині вишуканий аксесуар, який можна одягати на свята та особливі події, то треба придивитись до спеціальних дитячих колекцій. Там пропонуються моделі, які прекрасно виглядають, але не привертають зайвої уваги.

Широкий асортимент і вигідні ціни

Щоб без помилок підібрати браслет, варто завітати в ювелірний інтернет магазин Імперія золота (ІЗ) https://imperiazolota.ua/ua/. Тут представлений широкий асортимент прикрас на будь-який смак, навіть найвимогливіший. А ціни відрізняються своєю доступністю, до того ж часто проводяться акції, передбачені знижки.