Вперше виготовлені 1853 року штани із щільної тканини для робочого одягу фермерів, стали універсальним предметом чоловічого гардеробу. Джинси можна носити: на прогулянці, у поїздці і навіть на робочому місці, якщо це не забороняє дрес-код. Однак, як і будь-яка річ, можуть виглядати негарно, якщо підібрати їх неправильно. Тому перед покупкою варто дізнатися, як мають сидіти джинси на чоловікові, щоб не розчаруватися у придбаній речі вже наступного дня.

Купити ідеальні чоловічі джинси ви можете за посиланням https://jeans24.com.ua/dzhynsy-cholovichi-zavuzheni/!

Перед тим як вибрати джинси, потрібно визначитися з фасоном, який визначається кроєм штанин та розміром посадки.

Класика

Класична модель - це прямі штани з не широкими, але й не вузькими штанинами. Якщо носити джинси-класику з черевиками, вони повинні на пару сантиметрів перекривати взуття. Нейтральні моделі підходять для носіння на роботі, виглядають непомітно. Існують класичні звужені зразки, які не сильно облягають ікри, але наголошують на їх формах. Найпопулярніші моделі у чоловіків будь-якої статури.

Щоб знати, як правильно вибрати штани, потрібно врахувати ще два важливі фактори, про які часто забувають при покупці. Насамперед – це поперечний розмір штанин біля взуття. Вузькі у місці гомілки джинси не можна назвати універсальними. У міру широкі моделі добре поєднуються з кросівками, туфлями та черевиками. Також при покупці бажано уточнити, з якого матеріалу пошиті джинси, переконатися, що річ виготовлена ​​з деніму. У магазинах, які реалізують необроблений котон, є спеціальні усадочні таблиці. За ними можна зорієнтуватися, на скільки розмірів джинси зроблять усадку після прання та носіння.

Перед тим як вибрати джинси, потрібно визначитися з фасоном, який визначається кроєм штанин та розміром посадки.

Глибина посадки

Ідеально сидячих штанів домогтися нелегко через те, що фігури хлопців відрізняються не тільки розмірами, а й поставою. Посадка джинсів – це рівень, на якому знаходиться їхній пояс, по відношенню до талії чоловіка. Розрізняють:

  • High rise, де пояс прикриває пупок або знаходиться трохи вище за цю точку. Для носіння потрібно мати виражену талію, на чоловіках з повною фігурою штани з такою посадкою не сидітимуть;
  • Mid rise, в якій пояс знаходиться трохи нижче за пупок. Найпоширеніші моделі, які добре виглядають на будь-якій статурі. Варіанти regular fit віддають перевагу чоловікам, які спокійно ставляться до нових віянь моди. Універсальна посадка не заважає під час рухів, візуально покращує фігуру;

-          Low rise, де пояс розташовується на 8 см-12 см нижче за пупок. У таких моделях пояс не сковує руху, в районі живота та паху нічого не тисне.