Заземлення в разі поломки електроприладів  дає змогу скерувати струм у землю, убезпечивши людину від електрошоку. Доки техніка в оселі працює справно, доти все добре, а ось за форс-мажорів ризик для здоров’я та життя господаря значно зростає. 

 

Чи так це, ми запиталися у представників профільної компанії “Віп Електро”. Вони розказали про послугу заземлення у приватному будинку й наголосили на важливих моментах.

Що таке заземлення й навіщо воно треба

Якщо цінуєте електробезпеку в домі, клікайте на лінк, щоб докладно ознайомитися з цінами й умовами проведення робіт. За посиланням ви отримаєте найважливішу інформацію про електропостачання та зможете замовити послуги за вигідними цінами. 

Заземлення є захисною системою, яка запобігає ураженню струмом від приладів під напругою. Мабуть, багатьом доводилося хоч раз відчути неприємний удар або вібрацію, коли торкались побутових приладів вологими руками. Втім це квіточки – в разі поломки ураження буде набагато сильнішим. 

Система заземлення зазвичай складається з трьох ключових елементів:

  • розводки заземлення;

  • шини, що заземлює;

  • металевого контуру. 

Оскільки струм рухається шляхом найменшого опору, під час виникнення проблем із технікою, він піде у землю, а людина залишиться неушкодженою.

3 причини заземлити приватний будинок

Заземлення дасть всебічний захист від будь-якого впливу струму, тому далекоглядні господарі встановлюють його або на етапі зведення будинку, або відразу після завершення робіт. 

Захисна система блокує загрозу в кількох напрямках:

  • запобігає ураженню струмом. Будьте певні – ваші діти чи родичі надійно захищені за будь-яких обставин, навіть за перепадів напруги;

  • попереджує передчасне зношення електромережі. Кабельні магістралі за умови встановлення заземлення експлуатуються значно довше;

  • гарантує коректне функціонування всіх приладів в оселі. Так ви заощадите на техніці, подовживши її термін використання.

ВАЖЛИВО: самостійне встановлення системи заземлення може бути небезпечнішим, ніж її відсутність. Якщо прагнете убезпечити себе й рідних, зверніться до професіоналів.

Чим ризикуєте, коли відмовляєтеся від заземлення

Оскільки сучасна оселя потребує більше електроприладів для комфортного життя, ризик поломки одного з них також збільшується.

Потурбуватися про електробезпеку особливо радять молодим батькам, в яких малі діти, бо малечу неодмінно зацікавить, як працює пральна машина чи фен, а відсутність заземлення може стати фатальною. До того ж ймовірність виникнення пожежі в будинку без заземлення значно вища.  

Звичайно, жити в домі без заземлення можна, проте безпечніше, комфортніше й дешевше все ж таки встановити систему захисту. Вона може слугувати десятиріччя, тож, сплативши за послугу лише раз, ви отримуватимете безкоштовно всі переваги захищеного життя протягом багатьох років.