Ортопедичні матраци сприяє здоров'ю та зручному сну. Це чудове рішення для тих, хто намагається тримати свій організм у тонусі. Цей виріб може бути пружинним та безпружинним. Кожен вид відрізняється наявністю певних особливостей. Ортопедичні моделі відрізняються високим рівнем чутливості до ваги. Під впливом температури тіла сплячої людини вони можуть ставати м'якшими. Усі ортопедичні моделі мають лікувальний ефект. Вироби за необхідності здатні набувати форми людського тіла. Це сприяє тому, що хребет завжди перебуває у зручному положенні.

Сучасні ортопедичні матраци є довговічнішими, порівняно з традиційними екземплярами. Моделі з лікувальним ефектом коштують дорожче. Витрачені кошти окупаються незабаром.

На сайті https://emm.ua ви можете ознайомитися з каталог продукції компанії ЕММ – провідного виробника матраців в Україні. Ця компанія більше 12 років виготовляє ортопедичні матраци та аксесуари для сну. Щодня вона працює над покращенням якості продукції та розширенням дилерської мережі, щоб бути ближчими до своїх покупців. Купити матраци можна в гіпермаркетах, торгових мережах та магазинах вашого міста.

Критерії грамотної покупки

Вибір якісного матраца з ортопедичним ефектом - непросте завдання. Необхідно взяти на озброєння чимало нюансів:

  • Вік. Для дітей чудово підійде жорстка модель. На такій конструкції корисно спати до 27 років.
  • Маса тіла. Якщо вага невелика (менше 60 кг), то підійде модель невеликої жорсткості. При вазі понад 90 кг доцільно вибирати тверді варіанти.
  • Кількість сплячих людей. Для подружжя підійдуть моделі із незалежними пружинами.
  • Наявність недуг. При захворюваннях шиї та спини варто вибирати жорсткі моделі. Перед покупкою корисно спитати поради у ортопеда.
  • Особливості конструкції. Двосторонні вироби вигідні, оскільки можуть бути використані будь-якої пори року.

Якісний виріб допоможе запобігти різноманітним недугам хребта, відкладенню солей. Це чудове рішення для людей будь-якого віку. Ортопедичний ефект допомагає прийняти тілу комфортне та природне становище. Тому сон на такому спальному місці є здоровим, комфортним.

Переваги сучасних моделей

Сучасні екземпляри виготовляються на основі використання інноваційних технологій, вони є пожежобезпечними. Матеріал піддається обробці спеціальними речовинами, які запобігають появі кліщів. Сучасний матеріал не вбирає вологу та є довговічним.

Як переконатися в тому, що модель ортопедичного матраца, що Вам сподобалася, відрізняється достатньою еластичністю і підходить Вам за рівнем комфортності? Найбезпрограшніший варіант - це полежати на ній.