Збираєтесь продавати квартиру для виїзду за кордон чи оформлювати спадщину? Плануєте оформити іпотеку під заставу земельної ділянки! Знаходитесь у стадії розірвання шлюбу з розподілом майна? Усі ці процеси потребують оцінки нерухомого майна та інших активів, які є у спільній власності.

Вищенаведені приклади стосуються приватних осіб, а компанії потребують послуг експерта-оцінювача значно частіше. Оцінка промислового обладнання, вартості технічних та підприємницьких активів, технічного стану конкретних агрегатів – це лише мала частина тих процесів, які можуть знадобитися юридичним особам в Україні.

Де замовити оцінку інженерного обладнання?

Висновок незалежного експерта може бути наданий в рамках процесу оцінювання загального майнового комплексу. Якщо компанія планує списати з балансу конкретне обладнання чи агрегат, вона має скористатися послугами експерта для отримання незалежного висновку.

Оцінка вартості обладнання від сервісу Dela.ua – це:

  • отримання офіційних документів щодо вартості, необхідних для податкової та фінансової звітності;
  • визначення загальної суми основних фондів;
  • встановлення нанесеного матеріального збитку;
  • виконання рішень суду та зобов’язань перед виконавцями;
  • визначення кінцевої вартості обладнання, агрегатів, апаратів, тощо;
  • можливість оформити договори кредитування, застави, дарування чи купівлі-продажу активів підприємства.

Провести оцінку обладнання можна віддалено, без обов’язкового візиту до офісу Dela.ua. Вам достатньо звернутися з потребою онлайн або залишити власне повідомлення у формі зворотного зв’язку.

Юридичні особи та приватні підприємці також можуть замовити у сучасному сервісі документообігу реєстрацію фізичних та юридичних осіб, допомогу для участі у тендерах, містобудуванні та архітектурі, послуги бюро технічної інвентаризації.

Як відбувається оцінка технологічного обладнання?

Після замовлення послуги клієнт підписує договір співпраці та вказує необхідні для оцінювання об’єкти. Спеціалісти компанії Dela.ua обов’язково вивчають та аналізують ринок конкретного типу приладдя чи агрегатів. Оцінка промислового обладнання також передбачає приналежність активу до сегменту ринку – промислового, технічного, автомобільного чи транспортного, тощо.

Експертна оцінка зносу машин також дуже популярна послуга від Dela.ua, якою активно користуються малі, середні та великі компанії.