Кухня є центром будинку чи квартири. Тут ми готуємо та їмо, зустрічаємося з сім'єю та друзями, обговорюємо минулий день та будуємо плани. І все це відбувається за зручним столом зі стільцями. Якщо у вас виникло бажання змінити обстановку і ви в пошуках кухонних стільців, варто скористатися пропозицією інтернет-магазину Файні Меблі. Переходьте на сайт: fmebli.com.ua/krisla2 магазину, де представлений каталог з вибором стільців по параметрам  з урахуванням різних стилістичних напрямків, які поєднують у собі зручність сидіння, довговічність та функціональність. Пропозиція включає:

  • Дерев'яні, металеві, П-подібні крісла.
  • Напівкрісла.

Вибір правильного кольору оббивки меблів та таких акцентів, як ніжки або основа стільців та столу, є ключем до досягнення цілісного образу кухні. Ергономіка та комфорт понад усе. Кухонні стільці повинні бути зручними, а також міцними та простими у догляді.

В якому стилі вибрати стільці?

1. Стільці в скандинавському стилі зазвичай витримані в холодних тонах, і їхній вигляд показує, що вони були розроблені з урахуванням зручності використання. Хоч як це парадоксально, таким чином, ви отримуєте ефект, який завдяки своїй практичності може бути дуже привабливим. Крім того, стільці у скандинавському стилі часто роблять із хромованої сталі. Завдяки цьому підтримувати їх у чистоті набагато простіше, ніж повністю оббиті аналоги.

2. Стільці в сучасному стилі виготовлені із суміші пластиків, що відрізняються довговічністю та стійкістю до пошкоджень. Крім того, з них можна легко видалити бруд, і вони не знебарвлюються під впливом УФ-випромінювання.

3. Дерев'яні стільці - класика поза часом. Такий каркас – справді міцна основа! Сидіння та спинка стільця оббиті тканиною виглядають затишно. Ідеально підходять для класичних, англійських, прованських чи скандинавських інтер'єрів.

4. Прозорі стільці – справжня прикраса будь-якої кухні, що оформлена у сучасному чи авангардному стилі. Завдяки універсальному кольору, а точніше, його повній відсутності, вони не конфліктують з іншими предметами меблів.

5. Стільці різних стилів і кольорів, підійдуть для вінтажного інтер'єру.

В інтернет магазині Файні Меблі найвигідніші умови покупки, включаючи: зручний вибір за параметрами, доступні ціни з акційними пропозиціями, зручний спосіб оплати, доставка по всій Україні. Тут на вас завжди чекають і раді бачити!