Туберкульоз є одним із найпоширеніших інфекційних захворювань яке викликається мікобактеріями, також відомими як мікобактерії Коха у світі та становить глобальну загрозу для здоров'я. Зараження туберкульозом відбувається найчастіше повітряно-краплинним шляхом (між людьми), у рідкісних випадках (в основному країнах, що розвиваються) від хворих тварин до людини, а також через заражені продукти харчування. Засіб для швидкої діагностики туберкулезу - Експрес-тест на туберкульоз призначений для професійної діагностики від компанії MedBuy – найкращий спосіб уникнути наслідків захворювання.

Туберкульоз може бути не тільки активною інфекцією, але й латентною - це відбувається, коли людина зазнала впливу M.tuberculosis, і організм контролює інфекцію, але не може її повністю викорінити. Згодом та під впливом несприятливих факторів зростає ризик реактивації інфекції та переходу з латентної форми в активну, вважається, що до 10% людей може вистачити такої події. До факторів, що сприяють цьому, відносяться: куріння, алкоголізм, неправильне харчування, виразка шлунка, цукровий діабет, ВІЛ-інфекція, імуносупресивне лікування (послаблення імунітету).

Характеристика тесту:

  • Аналіт: Антитіла класів IgG, IgM та IgA до туберкульозних мікобактерій.
  • У упаковці міститься 10 тестів.
  • Матеріал: Цільна дах/Сироватка/Плазма.
  • Формат: Касета.
  • Тип: ІХА.

Застосування експрес-тесту:

1. Підвищена пильність та діагностика рекомендуються, особливо людям із групи ризику: наприклад ВІЛ – позитивним, з ослабленим імунітетом.

2. Ще одне застосування тесту – у людей з підтвердженою інфекцією, які вже лікувалися від туберкульозу – тест може допомогти оцінити ефективність лікування та визначити момент, коли хворий перестає бути заразним. Тест визначення антитіл у крові призначений винятково для професійної діагностики.

Переваги покупки:

  • гарантія якості від виробника, тести пройшли сертифікацію CE,
  • вигідні ціни, доставка по всій Україні.

Компанія MedBuy є дистриб’ютором діагностичних експрес-тестів, її пропозиція адресована: лікарям первинної ланки надання медичної допомоги, сімейним лікарям, приватним клінікам різного профілю, діагностичним лабораторіям, мед. кабінетам навчальних закладів та компаній приватного сектору. Скористайтеся перевагами та оформлюйте замовлення прямо зараз.