На шляху до мрії нерідко можуть стояти перешкоди. Наприклад, ви мрієте жити у комфортному комплексі, проте повної суми для покупки бажаної нерухомості ще немає. Не завжди потрібно відкладати ціль, адже квартири в місці мрії можуть розкупити. Тому варто скористатися кредитом, оскільки багато забудовників пропонують вигідні умови. Серед них – будівельна компанія Інтергал-Буд. Так, ви можете купити квартиру в кредит у Києві в ЖК Паркові Озера 2 та здійснити мрію про зручне функціональне житло в оптимальному місці.

 

ЖК Паркові Озера 2: умови кредитування

Житло у Києві в житловому комплексі можна придбати трьома способами:

  • за повної оплати;
  • в розстрочку;
  • в кредит.

Є три варіанти кредитування – до трьох, п'яти та двадцяти років. Кожен із варіантів передбачає різні відсоткові ставки (від 1,99% до 17,9%). Кредитування відбувається у національній валюті. Мінімальний внесок становить лише 20%.

Якщо ви хочете придбати квартиру на вигідних умовах у кредит, менеджери компанії Інтергал-Буд прорахують для вас найбільш підхожі рішення та складуть з урахуванням ваших побажань зручний план щодо внесення оплати, а також нададуть договір для ознайомлення.

Про ЖК Паркові Озера 2

ЖК Паркові Озера 2 – це новобудови комфорт класу. Будинки розташовані на Лівому березі Києва – всього за 15 хвилин пішки від станції метро «Дарниця». Новобудови розміщені зовсім поруч із великим за площею парком «Перемога», в якому є атракціони, спортивні та дитячі майданчики, декоративне озеро.

Поблизу комплексу є всі необхідні містянам інфраструктурні об'єкти – поштові відділення, супермаркети, аптеки, салони краси, кафе, школи, дитячі садки, лікарні тощо.

Головною особливістю комплексу є функціональне зонування території завдяки стилобату: у нижньому ярусі передбачено підземну автостоянку на майже 300 місць, а зверху буде велике подвір'я з ландшафтним дизайном, дитячими та спортивними майданчиками, місцями для відпочинку та гостьовою стоянкою.

Також ЖК Паркові Озера 2 вигідно вирізняється функціональними плануваннями. Тут кожен може знайти планування на свій смак. Наприклад, є квартири з кухнею-студією, гардеробною, невеликими балконами та/або величезними лоджіями.

Забудовник Інтергал-Буд: якісні та міцні будинки

Забудовником житлового комплексу Паркові Озера 2 є будівельна компанія Інтергал-Буд. За майже два десятки років існування девелопер збудував 157 будинків у різних регіонах країни. Окрім столиці, проєкти Інтергал-Буд представлені у Чернівцях, Одесі, Львові, Ужгороді, Житомирі та інших містах. Довіра до компанії Інтергал-Буд базується на низці фактів:

  1. Здача проєктів вчасно.
  2. Високі темпи будівництва.
  3. Відсутність недобудованих будинків.
  4. Веде будівництво власним коштом.

Для більш детальної інформації щодо житлового комплексу Паркові Озера 2 звертайтесь: м. Київ, вул. Воскресенська, 16, телефон: +38 (044) 344-80-31, графік роботи: пн-пт: 09:00-19:00, сб-нд: 10:00-17:00. E-mail: [email protected]