Дзеркало - найважливіший атрибут у ванній кімнаті і вибір може бути простим і легким, якщо знати, на що звернути увагу. У першу чергу, дзеркало має бути функціональним і максимально комфортним, коли ви в нього дивитесь, і лише потім грати функцію декору та відповідати стилю ванної кімнати.

Для початку, розгляньте свою ванну, оцініть її з точки зору масштабності, наявності витяжки, освітлення, дизайну. Зверніть увагу, що відсутнє, чого не вистачає, щоб ви хотіли додати для комфортного гоління або нанесення макіяжу. Вам краще відомі потреби вашої родини при користуванні ванною. Виходячи з них, ви зможете більш чітко вибрати дзеркало з підсвічуванням, яке підійде саме вам.

Які основні вимоги для вибору дзеркала з підсвічуванням для ванної кімнати

Існує три основні вимоги, які необхідно враховувати під час вибору дзеркала для ванної кімнати: вологостійкість, функціональність, якість.

Температура і вологість у ванній кімнаті щоразу схильна до змін, коли ви приймаєте ванну або душ. На відміну від інших дзеркал модель з підсвічуванням для ванної кімнати повинна витримувати вплив вологи. Тому такі дзеркала мають спеціальний захист та відрізняються кращою відбивною здатністю та стійкістю до пошкоджень.

Не тільки вологостійкість важлива при виборі дзеркала у ванну кімнату, але і його функціональність: підсвічування, підігрів дзеркал, вбудований годинник, радіо, bluetooth колонки та багато інших додаткових елементів для комфортних процедур у ванній кімнаті.

Якість визначає, як довго прослужить вам дзеркало у ванній кімнаті. Перед покупкою переконайтеся, що дзеркало вибраної вами моделі буде покрите вологозахищеним матеріалом. Корпус, декоративні елементи та інші матеріали також повинні мати вологозахисну обробку. Всі елементи додаткової комплектації, що вимагають підключення до електрики, повинні бути безпечними та мати захист від проникнення сторонніх предметів та потрапляння рідини.

Типи та форми дзеркал, що підійдуть для ванної кімнати

Тут уже якихось суворих вимог не існує. Тип і форма дзеркала залежать від ваших уподобань та дизайну ванної кімнати. Розглянемо кілька рекомендацій для вибору дзеркала для ванної кімнати, які вважаються найбільш універсальними.

Прямокутна форма - найпоширеніший варіант, який встановлюється у вертикальному чи горизонтальному положенні. Підійде під будь-який стиль та дизайн ванної кімнати.

Квадратне дзеркало - зорово робить ванну більш пропорційною. Це гарний вибір для вузьких та прямокутних стін.

Кругле – візуально збільшує об'єм ванної кімнати. Найбільш стильний варіант, який робить кімнату більш гармонійною та затишною.

Безрамне дзеркало виглядає стильно, якщо ще й оснащене вбудованим підсвічуванням. Добре впишеться у ванну в стилі модерн, хай-тек та мінімалізм.

З рамою – обрамлення надає виробу завершеного вигляду. Дзеркала з підсвічуванням в алюмінієвій рамі - ідеальний варіант, який має високий рівень вологостійкості.

Яке вибрати підсвічування для дзеркала

Для освітлення простору поруч із дзеркалом просто необхідно використовувати підсвічування для комфортнішого нанесення макіяжу або гоління. Підсвічування для дзеркал буває основних трьох видів:

  • Зовнішнє - чудове рішення для гоління, макіяжу та догляду за шкірою. Інша назва – гримерне дзеркало. Лампи розташовуються на зовнішній стороні дзеркала з боків або периметру, не створює тіней і рівномірно освітлює простір перед дзеркалом.
  • Внутрішнє – світлодіодне, вбудоване у дзеркало по периметру або в окремих місцях під поверхнею дзеркала. Має яскраве освітлення та правильну передачу всіх деталей у відображенні.
  • Декоративне - надає дзеркалу ефектного вигляду дзеркала, виглядає стильно в будь-якій ванній кімнаті, але не має функціонального значення.

Широкий вибір та консультації фахівців з підбору та виготовлення дзеркал з підсвічуванням ви знайдете на https://smart-mirror.com.ua – офіційному сайті фабрики дзеркал «Smart Mirror».