При виборі унітазу все більше людей вирішують відійти від стандартів і зупиняються на підвісних моделях. Цей вид сантехніки має особливості, які можуть бути як перевагами, так і недоліками. Головна відмінність цих сантехнічних виробів полягає в способі монтажу, але що ще цікавого і незвичайного, на що слід звернути увагу перед тим як купити унітаз та іншу сантехнику, наприклад в інтернет-магазині leoceramika.com!

Переваги та недоліки підвісних унітазів

Якщо порівнювати підвісний унітаз із підлоговим, він матиме кілька очевидних переваг, серед яких:

  • можливість сховати всі комунікації за фальш-панель, яка одночасно закриває та інсталяцію (систему елементів, на яку кріпиться унітаз);
  • помити підлогу в туалеті з таким унітазом набагато простіше;
  • з погляду дизайну, підвісна конструкція виглядає більш естетично;
  • при необхідності зробити в туалеті теплу підлогу монтаж буде більш легким, так як не доведеться «обходити» унітаз і прокладати нагрівальний елемент з урахуванням стійки, як це відбувається у випадку з унітазами для підлоги.

Під «фальш-панеллю» мається на увазі штучно створена стіна позаду унітазу, яка закриває інсталяцію. Фальш-панель найчастіше виготовляється з гіпсокартону, проте, оскільки великих навантажень вона не несе, замість такого матеріалу можна використовувати менш міцну фанеру.

Звичайно, така сантехніка не позбавлена ​​й недоліків, головний з яких – складність монтажу своїми руками. Сам унітаз коштує дорожче за підлогові моделі, при цьому така сантехніка «краде» корисний простір, оскільки інсталяція, на яку унітаз кріпиться, вимагає місця.

Плюс до всього інсталяція разом з частиною комунікацій закривається фальш-панеллю, тому у разі необхідності швидкого доступу до труб (наприклад, при їх прориві) ви не втратите дорогоцінні хвилини при демонтажі такої стінки.

Цікаво, що іноді підвісний унітаз, навпаки, дозволяє заощадити місце в туалеті, точніше – раціонально використовувати нестандартні ніші та поглиблення, які характерні для санвузлів у старих будинках. У таких випадках установка підвісного унітазу була б більш практичним рішенням: змивний бачок можна прибрати за інсталяцію, яка вдало розташувалася б у ніші, а сам унітаз при цьому не потрібно відсувати від фальш-панелі.

Підвісні унітази з інсталяцією можуть бути виготовлені в різних дизайнерських і колірних рішеннях.