Спортивну гру «Твістер» було винайдено у 60-х роках XX століття. Її авторами стали співробітники компанії Рейнольдса Гаєра - Нейл В. Рабенса та Чарльз Ф. Фолей. Саме ці люди вказані як винахідники спортивної гри "Твістер" у патенті №3454279.

Хоча досі багато хто помилково вважає винахідником цієї гри Рейнольдса Гаєра. Безперечно, багато в чому завдяки цій людині про гру «Твістер» згодом дізналися мільйони людей, проте приписувати їй авторство неправильно.

Цікаво, що між Гаєром та Чарльзом Фолей виникли розбіжності щодо способу визначення частини тіла, яку необхідно було поставити на гурток вибраного кольору. Гаєр вважав, що для цього найкраще підійдуть гральні кістки. А Фолей вважав, що для цього потрібно використовувати тільки рулетку і нічого більше. Через деякий час Гаєр вирішив продати розробку компанії з виробництва іграшок "Мілтон Бредлі". Гаєр наполіг на тому, щоб зразок гри для покупця включав гральні кістки. Однак дорогою Чарльз Фолей підмінив їх на рулетку.

Таким чином, завдяки його винахідливості та наполегливості, у «Твістері» залишилася фірмова рулетка. Варто сказати, що з погляду маркетингу, варіант гри з рулеткою був правильнішим, оскільки кістки викликали у батьків негативні асоціації. Рулетка ж зробила гру доступною дітям молодшого віку.

Спочатку Твістер не користувався особливою популярністю серед покупців. Провиною цьому була зовсім правильна політика компанії «Мілтон Бредлі». Вони припустилися серйозної помилки при виборі групи покупців. Основними користувачами гри могли стати юнаки та дівчата віком від 15 років, проте у такому віці молодь вже не відвідує магазини дитячих іграшок. "Твістер" дозволяв молодим людям весело проводити разом час і при цьому давав можливість продемонструвати свої переваги, а також оцінити "принади" інших учасників гри. Проте так сталося, що молоді люди просто не знали про існування цієї гри.

Все змінив випадок. За один вечір «Твістер» із маловідомої гри перетворився на улюблену розвагу мільйонів американців. У травні 1966 року в ефір вийшло мегапопулярне американське шоу Д. Карсона "Tonight Show". Як запрошена на шоу зірки виступала актриса Єва Габор. Варто сказати, що жінка вважалася справжнім секс-символом того часу. Після невеликого інтерв'ю ведучий Д. Карсон пропонує гості трохи пограти у «Твістер». Мільйони глядачів, затамувавши подих, дивилися, як витончено та елегантно Єва рухає ніжки ігровим полем «Твістера». Не останню роль зіграло і вбрання Гарбер - на ній була вечірня сукня з великим розрізом. Найкращої реклами неможливо було уявити.