Ікра – це делікатес, який використовують із давніх часів. Ікра завжди вважалася продуктом розкоші та недоступним для звичайної людини. Сьогодні ситуація змінилася і кожен охочий може дозволити собі ці ласощі. Включення ікри у свій раціон може покращити ваше здоров'я та захистити від захворювань. Ікра горбуші цінується в першу чергу за ідеальну форму і золотистий блиск зерен, які мають винятково ніжний смак. Ви в пошуку ікри горбуші? Скористайтеся пропозицією інтернет магазину NORVEN, де представлена ​​ікра горбуші у різноманітності видів. Пропозиція включає:

  • Ікра горбуші 110г.
  • Ікра горбуші солено-морожена 90г.
  • Ікра горбуші солено-морожена 500г.

Які властивості має ікра горбуші?

  • Ікра є джерелом вітамінів В2, В5 і холіну та мінералів: магнію, фосфору, заліза, фосфору. Крім того, ікра є хорошим джерелом вітамінів В1, В6, В9 та мінералів: кальцію, цинку та міді. Високий вміст вітаміну А покращує функції зору, знижує ризик захворювань очей та уповільнює процеси старіння шкіри за рахунок збільшення синтезу колагену.
  • Ікра містить бажані омега-3 жирні кислоти DHA та EPA, які надають захисну дію на зір, кровоносну та нервову системи. Всього одна чайна ложка ікри забезпечує добову потребу у вітаміні В12, необхідному для правильного функціонування системи кровотворення.
  • До складу ікри також входять легкозасвоюваний білок, фолієва кислота та лецитин, які ефективно знижують ризик утворення тромбів, розвитку серцевих захворювань та значно покращують кровообіг.

Переваги покупки в інтернет магазині NORVEN:

1. Великий вибір асортименту морських продуктів.

2. Доступні ціни з акційними знижками.

3. Доставка по всій країні.

4. Зручний спосіб оформлення замовлення.

Скористайтеся перевагами та оформлюйте покупку прямо зараз.