Головний убір на літо – це необхідність, особливо якщо йдеться про дитину. Навіть у дорослих людей шкіра голови досить чутлива і погано переносить спеку під волосяним покривом, а у крихти – тим більше. Саме тому з настанням тепла в асортименті з'являються дитячі кепки, панами, бандани та інші моделі. Але як вибрати аксесуар, щоб він захищав від сонця і припав до смаку малюкові?

Багато батьків із перерахованого модельного ряду вибирають саме кепку для свого чада. Вона універсальна як для хлопчика, так і для дівчинки. Як різновид звичної кепки часто зустрічаються бейсболки - моделі з твердим козирком.

До позитивних якостей такого аксесуару можна з упевненістю віднести:

  • універсальність - поєднується з різними стилями гардеробу;
  • зручність і практичність - хороша кепка в спеку захищає голову дитини від прямих сонячних променів, допомагаючи уникнути сонячного удару, і не створює парниковий ефект;
  • широкий вибір моделей та фасонів – дозволяє підібрати головний убір для людини з будь-якою формою обличчя;
  • естетичність – бейсболку можна використовувати не тільки як захист від сонця, але і як повноцінний аксесуар, що доповнює стильний образ.

Підходити до вибору кепки потрібно з уважністю, оскільки йдеться про комфорт та здоров'я дитини. Існує безліч нюансів, які необхідно враховувати при покупці дитячої бейсболки:

  • матеріал, який використовується для пошиття. Важливо, щоб виріб був пошитий із натуральної тканини. Для літа чудово підійдуть моделі з бавовни. Натуральний матеріал не викликає алергію, дозволяє дихати шкірі. У ньому голова малюка менше потіє. До того ж такий виріб прослужить довше;
  • козирок повинен добре захищати очі від сонця, не обмежуючи огляд дитині;
  • відповідально підійдіть до підбору відповідного розміру. Модель не повинна стискати голову або вільно крутитися на ній. Перевірте наявність регулювання, воно дозволить носити виріб довше;
  • обов'язково наявність звукопоглинаючого просочення, що захищає малюка від перегріву, та люверсів, що служать для голови.

Крім перерахованих характеристик, обов'язково враховуйте переваги дітей, особливо підбираючи модель для школярів та підлітків. Їм важливо виглядати стильно, а тому невідповідний аксесуар швидше за все зніметься з голови, як дитина зникне з поля зору батьків.

У дитячій моді також є свої тенденції. Діти люблять незвичайні аксесуари, а тому серед бейсболок можна знайти вражаючі моделі.