Професійний пилосос для сухого та вологого прибирання призначені для ліквідації усіх видів сміття. Такі агрегати не треба плутати з простими моделями для підтримання чистоти у житловій кімнаті чи салоні автомобілю. Поговоримо про те, для чого їх використовують.

Коли не обійтися без професійого пилососу

Коли у виробничому чи житловому приміщенні виконується ремонт, утворюється багато пилу, сміття та ін. Неприємні наслідки процесу треба ліквідувати. Саме для цього майстри беруть спеціальні пилососи.

Також подібна техніка допоможе:    • підготувати стіни до наклеювання шпалер, оздоблення, помити їх;

    • виконати генеральне прибирання великої площі;

    • усунути пил, який загрожує здоров'ю дорослих, дітей та тварин.Користувачі беруть такі моделі через універсальність, потужність всмоктування сміття та простий догляд. Вони компактні, легко транспортуються. Тому цими пилососами зручно користуватися.

Що таке пилососи стандартного класу

Такі пристрої купляють, щоб підтримувати чистоту вдома та в офісі. Вони значно полегшують працю домогосподарки чи професійної прибиральниці. Адже не усі забруднення можна швидко усунути руками.

Більшість подібних моделей від фірми "Керхер" пересуваються на спеціальних міні-колесах. Їх потрібно під'єднувати до електричної мережі. Безперервне функціонування та легкість у використанні стали причиною високого попиту на ці пристрої. А ще вони довго служитимуть власникові.

Коли слід придбати техніку спеціального класу

Головна характеристика подібних агрегатів - пожежна безпечність. Ось чому їх беруть для пожежних частин, пекарень, цехів. Ці апарати добре витримують високотемпературний режим, на ламаються. Завдяки спеціальним насосам пристрої можуть утилізувати вологу.

Декілька слів про інші типи прибиральних пристроїв

Також існують пилососи Такт- та Ар-класів, безпечні моделі. Перший варіант впорається з дрібним пилом та прибере великі приміщення, другий усуне вологу. Безпечна техніка створена для боротьби зі шкідливим пилом.

Слід знати, що у техніки Такт-типу фільтр очищується самостійно, тут немає потреби у зусиллях з боку людини-користувача. Таку можливість забезпечують пневматичні імпульси підвищеної потужності.

Вироби цих типів фірми "Керхер" також мають колеса. Більшість представлених у каталозі компанії моделей працюють від електричної мережі, тому потребують наявності розетки у кімнаті, де здійснюється прибирання.

Усі вироби виготовлені з металевих та пластикових елементів, мають спеціальний шланг, який всмоктує бруд.

Для замовлення професійного пилососу треба зайти на офіційну сторінку компанії "Керхер" та натиснути на потрібну позицію в онлайн-каталозі. У разі виникнення запитань щодо властивостей, якості, вартості продукції співробітники фірми проведуть безкоштовну телефонну консультацію.