Прагнучи до краси, жінки використовують усі доступні методи. Гарні ноги, як обов'язкова складова загальної картини, вимагають не тільки підтягнутості та пружності м'язів та шкіри, а й чистоти та гладкості. Поки що людина знаходиться на тій стадії еволюції, коли волосся на ногах – це природний стан організму. У кожного покрив цих частин тіла різний. Комусь пощастило, у нього волосся на ногах тонке, світле і непомітне, а в когось воно темне і видиме. Але майже завжди жінки прагнуть позбутися будь-яких видів волосся, як на гомілках, так і на стегнах.

Косметологія пропонує багато способів епіляції. Це використання різних кремів, і гоління, і віск, і механічне видалення волосся. Один із найсучасніших способів - це лазерна епіляція.

Суть лазерної епіляції

При лазерній епіляції промінь, що випускається косметологічним апаратом, проникає на певну глибину під шкіру та руйнує фолікули волосся. Використовуючи лазерну епіляцію, можна досягти ідеальної гладкості ніг. Пройшовши курс з декількох процедур, волосся перестає рости надовго. Не важливо, чи однакова структура волосся на гомілки і на стегнах – лазерна епіляція ніг видалить і жорстке волосся, і пушкове, і тонке, і темне, і світле.

Можливо, для різних частин знадобиться різна кількість процедур. У багатьох жінок на стегнах волосся майже немає або воно невидиме, і для повної епіляції достатньо одного сеансу. А ось на гомілках, найчастіше, волосся жорсткіше і темніше. Тому для ідеально гладкої та чистої шкіри необхідний курс із кількох сеансів.

Переваги лазерної епіляції

  • Можливість позбутися волосся надовго;
  • Процедура лазерної епіляції нешкідлива та безболісна;
  • Епіляція ніг у салоні – безпечна процедура без подразнень та пошкоджень шкіри;
  • При лазерній епіляції ніг волосся не вростає;
  • Епіляція ніг доступна за вартістю кожній жінці.

Підготовка до епіляції ніг

Для досягнення найкращого результату при проведенні лазерної епіляції волос має бути довжиною 1-2 міліметри і перебувати в активній фазі росту. Тобто фолікули волосся мають бути живими.

Підготовку до процедури умовно поділяють на два види, залежно від попереднього способу видалення небажаного волосся:

  • Якщо до цього використовувалася бритва, достатньо за день або два до процедури повністю збрити волосся.
  • Якщо використовувалася епіляція, пов'язана з видаленням волосся (віск, епілятор тощо), то до процедури необхідно почекати близько трьох-чотирьох тижнів. За цей час фолікули відновляться, і волосся знову почне рости рівномірно. А за день-два до процедури їх потрібно просто не голити, щоб у день проведення сеансу вони виросли на 1-2 мм.