Здійснюючи процес навчання в умовах сучасної школи, виникає потреба у вивченні різноманітних дисциплін, в яких використовується досить велика кількість різних формул, дат, термінів. У тому випадку, якщо є потреба засвоїти окремий розділ навчального матеріалу, варто використати таку друковану продукцію, як спеціальний посібник або довідник. Саме шкільні довідники на сьогодні представлені у вигляді сучасного видання, яке виготовляється з урахуванням не тільки вимог до нової навчальної програми, але з урахуванням особливостей розвитку дитини. Довідники можуть стосуватись, як окремого навчального предмету, так і бути представлені у вигляді інтегрованого курсу. Здійснюючи вибір на сайті видавництва Ранок, наші друзі мають можливість придбати тільки якісну навчальну літературу по максимально доступній вартості.

Якими перевагами наділені навчальні довідники?

При потребі придбати довідник для школи, в першу чергу варто звернути увагу на те, що саме така друкована продукція має найбільшу кількість переваг. До них можна віднести наступні:

  • довідники представляють собою найбільш повний посібник навчального характеру, в якому знаходиться велика кількість різноманітної довідкової інформації;
  • універсальність, так як велика кількість довідників може використовуватися під час вивчення різних навчальних предметів;
  • вся необхідна інформація викладається у досить стислому і доступному для сприйняття вигляді;
  • особливістю таких видань є те, що крім звичайного інформації у них є різноманітні статистичні дані, таблиці, вправи для тренування та ілюстрації, які дозволяють краще сприймати інформацію.

Якщо розглядати ті довідники, які допоможуть під час навчальної діяльності, то особливу увагу потрібно звернути на універсальний великий довідник школяра. Його цінність полягає в тому, що в його складі можна знайти всю важливу інформацію, яка використовується школярами, починаючи з 5-го до 11-го класу. Такі матеріали можна використовувати під час підготовки до уроків, під час виконання домашніх завдань і навіть при здійснення підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Особливість таких видань полягає в тому, що в них знаходиться тільки та інформація, яка досить швидко та легко запам'ятовуються. Незамінними такі довідники будуть у тому випадку, якщо є потреба в короткий проміжок часу швидко повторити всю необхідну інформацію. Особливу увагу заслуговують довідники з таких навчальних предметів, як історія, правознавство, географія, біологія, математика, так як вони розподілені по категоріям.