Електродвигуни використовуються на багатьох видах виробництва, у десятках типів техніки. Справність даного агрегату дуже важлива для ефективної та надійної роботи будь-якого обладнання, у якому є електродвигун. З низки причин окремі частини електромотора можуть виходити з експлуатації. Це трапляється і при неправильній експлуатації, і при тривалій роботі, а також через механічні та інші пошкодження.

Де ремонтувати електродвигун?

Довірте ремонт електродвигунів компанії Архі-Буд. Це спеціалізоване підприємство, яке не просто пропонує звичайний ремонт агрегатів. Тут зроблять як поточний, так і капітальний ремонт, повернувши до роботи навіть, здавалося б, безнадійний варіант. Підприємство працює офіційно, з кожним клієнтом укладається договір, де прописуються всі нюанси. Крім того, на всі види ремонтів компанія надає гарантію якості – терміни гарантії у кожному випадку прораховуються індивідуально, залежно від типу двигуна, виду ремонту та інших моментів.

Компанія надає послуги з ремонту як низьковольтних, так і високовольтних електродвигунів. Ви можете надіслати сюди синхронний та асинхронний тип агрегату. У кожному випадку фахівці приділять максимальну увагу всім елементам, виконавши ремонт якісно та надійно. Капітальний ремонт здійснюється у кілька етапів:

  • Повне розбирання обладнання – зняття підшипників, ротора, муфт та інших елементів;
  • Професійна діагностика елементів – вони оглядаються досвідченим спеціалістом візуально, а також вимірюються обмотки;
  • Виправлення всіх дефектів та ремонт виявлених несправностей чи неточностей;
  • Перемотування статора з повною заміною дроту, очищенням та гільзуванням;
  • Складання електродвигуна – всі елементи повертаються на місце;
  • Перевірка та випробування агрегату – фахівці компанії не надсилають електродвигун без будь-яких вимірів та перевірок.

Переваги компанії полягають у капітальному ремонті навіть найстаріших двигунів зі складними дефектами. Тут роблять всю роботу максимально уважно, відповідально та професійно. Фахівці використовують не лише свої навички та знання – вони працюють на сучасному обладнанні, яке дозволяє зробити всі маніпуляції якісно та надійно. Ви можете надіслати будь-який електродвигун з будь-якого міста України – компанія прийме агрегат та виконає свої послуги оперативно та надійно. Скористайтеся ремонтом електродвигунів від перевіреної компанії з чудовою репутацією та фахівцями високого рівня.