Комерційною називають ту нерухомість, яка призначена для отримання матеріального прибутку. Оцінка комерційної нерухомості – це визначення ринкової вартості приміщення на період оформлення послуги. Процедура дозволяє визначити найімовірнішу ціну, яку можна продати даний об'єкт. Вона включає кілька етапів, складні розрахунки, тому проводиться спеціалізованими компаніями.

Замовити оцінку комерційної нерухомості ви можете за посиланням  https://pareto.com.ua/ua/ocinka-nematerialnix-aktiviv/!

Об'єкти, призначені для ведення бізнесу, оренди, зберігання товарів не використовуються для тимчасового або постійного проживання. Тому незалежна оцінка комерційної нерухомості відрізняється від оцінки житлового приміщення. Подібна нерухомість оцінюється за іншими критеріями. Враховується насамперед розмір прибутку, який можна отримати після покупки об'єкта.

Етапи оцінки комерційної нерухомості

Терміни виконання оцінки визначаються індивідуально. Незалежна оцінна компанія працює оперативно та не затримує видачу результату.

Оцінка комерційної нерухомості включає наступні етапи:

  • клієнт та оцінна компанія укладають офіційний договір на оформлення послуг;
  • замовник надає необхідні для проведення процедури документи (їх перелік видає оцінювач);
  • фахівець уважно оцінює, вивчає надані папери;
  • потім він проводить аналіз ринку, аналогічних споруд, враховує всі фактори, що можуть вплинути на вартість об'єкта;
  • після завершення аналізу оцінювач надає клієнту докладний звіт про виконану роботу.

Розрахунковий період включає також аналіз найбільш вигідного і ефективного використання конкретного об'єкта. За потреби проводиться виїзна експертиза.

Що є результатом експертизи?

Результат оцінки комерційної нерухомості від незалежної компанії — це офіційний документ, який можна пред'являти у суді чи будь-яких інших інстанціях.

У звіті вказуються дані замовника та виконавця, метод оцінки (частіше використовується порівняльний), інформація по об'єкту, аналіз ринку на даний момент та розрахунок ринкової вартості.

Звіт може містити програми у вигляді фотографій об'єкта та копії паперів клієнта чи експерта. Він складається за певним шаблоном і надається клієнту заздалегідь обумовлені терміни.

Навіщо потрібна оцінка комерційної нерухомості?

1. Купівля-продаж будинку чи приміщення.

2. Щоб призначити ціну, треба зазначити оцінну вартість конкретного об'єкта.

3. Оформлення у банку кредиту під заставу нерухомості.

Якщо приміщення постає як застава, фінансова установа вимагатиме висновку оцінювача, щоб визначити максимальний розмір позики.