Надзвичайно часто якщо в людини є якесь захворювання чи проблеми в області живота, вона приходить на прийом спочатку до терапевта. Цей спеціаліст збирає детальний анамнез, під час огляду вивчає етіологію того чи іншого захворювання, а вже потім направляє хворих до більш вузьких спеціалістів, що ними являються гастроентерологи.

Хай там як, проте рано чи пізно велика кількість з нас можуть зіштовхнутися з неприємним дискомфортом, котрий проявляється в області черевної порожнини. Не будемо заперечувати, корінь будь-якої із проблем може ховатися в різноманітних причинах. Проте все ж візиту такого спеціаліста як гастроентеролог в Києві не варто цуратися. Саме в компетенції цього лікаря знаходиться надання допоміжної кваліфікованої терапії під час багатьох захворювань ШКТ.

З якими саме захворюваннями має справу гастроентеролог?

Лікар гастроентеролог займається якісним лікуванням великого переліку різноманітних недуг. Це і захворювання стравоходу зі шлунком, проблеми, що виникли в області дванадцятипалої кишки. Це також проблеми всіх відділів кишечника з органами біліарної системи, ну і звісно захворювання печінки та підшлункової залози.

Лікар займається лікуванням будь-яких порушень в ШКТ. Звертаючи увагу на складність того чи іншого захворювання, відповідно лікування також можна проводити різними консервативними методами та додатково за допомогою хірургічного втручання. До гастроентеролога вирушають на прийом пацієнти, котрі страждають від нудоти та блювоти, панкреатиту та ентеробіозу, гастриту та здуття очеревини, виразкової хвороби та коліту й ін.

Серед популярних проявів під час яких консультації у гастроентеролога показані, причому негайно, спеціалісти виділяють наступні:

наявність регулярної печії;

наявність синдрому відрижки та відчуття у роті гіркоти;

відчуття тяжкості;

хвороблива симптоматика;

нудота;

діарея чи запор;

відсутність можливості набрати вагу;

надто великий набір у вазі;

зниження у крові гемоглобін чи іншими словами анемія;

надмірне випадіння волосся;

часті алергічні захворювання;

поява частих висипань на шкірі;

поява на шкірі (часта) різноманітних грибкових інфекцій будь-якої локалізації;

часті простудні захворювання;

не характерний колір випорожнень та ін.

Якщо ви хотіли б Києві знайти гарного та професійного гастроентеролога, завжди звертайтеся до послуг сучасного українського медичного центру «ІНГО», чий офіційний інтернет-сайт розташувався за наступною адресою – https://mci.ua/. Тут працюють грамотні та кваліфіковані спеціалісти із багаторічним успішним досвідом роботи, котрі залюбки не лише проконсультують вас та нададуть вичерпні відповіді на всі цікавлячі вас запитання, але й з професійної точки зору допоможуть розібратися у всіх незрозумілих для вас моментах.

Для того аби проконсультуватися чи прямо сьогодні записатися в центр на прийом до лікаря гастроентеролога в Києві, просто переходьте на офіційний інтернет-сайт центру або ж телефонуйте завдячуючи одному із далі присутніх номерів телефонів:

(044) 300-10-05;

(067) 406-42-43;

(067) 350-16-02;

(067) 218-72-95.

Співробітники зазначеного медичного центру гарантовано будуть раді допомогти вам та якомога швидше поспішать на виручку. Тому не втрачайте свій шанс на кваліфіковане обстеження та професійну допомогу.