Кожен студент, який навчається на стаціонарі у вищому навчальному закладі, має можливість прийняти участь у міжнародній програмі Work and Travel. Це програма, яка направлена на те, щоб відправити українських студентів та молодь з різних країн світу на територію Америки для здійснення роботи, обміну досвідом та подорожей під час літніх канікул. Особливість цього проекту полягає в тому, що протягом чотирьох місяців у студента буде можливість не тільки працювати, але й здійснити практику власної іноземної мови, побачити іншу країну, її культуру та особливості життя американців.

Які документи потрібно подати для участі у програмі Work and Travel?

При бажанні прийняти участь у програмі Work and Travel варто знати, які документи потрібно зібрати перед подачею у консульство. Сюди варто віднести наступну документацію:

  • закордонний паспорт;
  • копію першої сторінки закордонного паспорта, а також копію американських віз, якщо вони є в наявності і були відкриті раніше;
  • копію першої та другої сторінки паспорта громадянина конкретної країни;
  • оригінал довідки із вищого навчального закладу, який підтверджує навчання студента на стаціонарі;
  • оригінал та його копія студентського білету;
  • резюме, яке повинно бути складено обов'язково на англійській мові;
  • спеціальні анкети, які повинні бути заповнені англійською мовою;
  • чотири фотокартки розмірами 4,5х3,5 см та дві фотокартки розмірами 5 на 5 см. Варто звернути увагу на те, що фотографії обов'язково повинні бути зроблені на білому фоні, а волосся не повинно прикривати обличчя;
  • квитанція, яка вказує на оплату спеціального сервісного збору.

Після того, як вся документація буде зібрана та підготовлена, її можна подавати разом із заявою до консульства та розраховувати на участь у програмі Work and Travel.

Якщо розглядати основну зайнятість, то варто звернути увагу на те, що студенти, які приймають участь у програмі, здійснюють трудову діяльність по тих вакансії, які не потребують спеціальної кваліфікації. Це може бути робота офіціантом, продавцем, касиром, помічником в отелі та займатися іншими видами робіт. Кожний учасник програми має можливість вибрати той вид діяльності, який пропонується у вигляді списку. Але не дивлячись на те, якій вакансії буде надано перевагу, це не тільки ідеальна можливість заробити додаткові кошти, але й суттєво покращити практику власної іноземної мови, що обов'язково знадобиться у майбутньому.