В умовах нестабільної ситуації, включаючи фінансовий ринок, трейдери все частіше цікавляться, яку купити криптовалюту в Україні з подальшим збільшенням прибутку. Сучасний ринок пропонує великий вибір найпопулярніших варіантів. Експерти цифрових монет постійно публікують прогнози на той чи інший коін.

Що вибрати новачкові

Недосвідченому користувачеві варто створити акаунт на криптобіржі та внести на нього невелику суму. На ці гроші рекомендується придбати стейблкоіни – USDT, TUSD, BUSD та ін. Таку криптовалюту купити слід через фіксований курс, який підкріплений доларом США. Зберігати свої кошти в стейблкоінах – оптимальний варіант, оскільки виключаються ризики, та є захист від волатильності ціни. Це дозволить не поспішаючи вивчити інтерфейс майданчика та його функціонал.

Якщо ви хочете інвестувати, то найкраще рішення – це ведучі по капіталізації монети по типу Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin та ін. Обов'язково вивчіть рейтинг коінів. Чим нижча у списку валюта, тим вища ймовірність, що розробка занедбана та в майбутньому зникне з ринку.

Робити вклади найкраще частинами та після сильного падіння курсу. Така стратегія називається усереднення. Застосовується, щоб знайти найвигіднішу ціну інвестування в електронні активи.

Яку крипту купувати у 2022?

Згідно з аналізом експертів, криптовалюту в Україні купити варто двох видів – Solana, Polygon. Їхня прибутковість складе 12 675% та 9 430%, відповідно. Solana – це відносно нова монета, яка вважається криптою третього покоління. За закладеними характеристиками більше нагадує Ethereum, ніж біткоін. Одна з переваг – підтримка до 50 тисяч транзакцій за секунду. Привертає увагу інвесторів високою швидкістю обробки даних, що постійно зростає, та невеликими витратами на виробництво. Polygon – криптовалюта, яка доповнює Ethereum, сприяючи зростанню масштабованості та використанню мережі.

Де придбати криптовалюту в Україні – WhiteBIT

На платформі зареєстровано понад 2 мільйонів користувачів з усього світу та пропонується понад 400 торгових пар. Як результат – можливість купівлі практично будь-яких електронних грошей за будь-яку звичайну валюту. Без верифікації можна не тільки торгувати, але й виводити до 2 біткоїнів на добу.

Майданчик надає різноманітні інструменти для торгівлі. Наприклад, доступна маржинальна торгівля – із позиковими коштами, що дозволить збільшити прибуток. Також допускається вкладати крипту в смарт-стейкінг та заробляти на відсотках. Це певний аналог банківського депозиту.