У багатьох сім'ях є домашні тварини. Вони оточують любов'ю і турботою своїх господарів, і вважаються повноцінними членами сім'ї. Але бувають ситуації, коли здоров'я вихованця погіршується, і йому необхідно грамотне лікування. В даному випадку ветеринарна клініка в Києві на Позняках і Софіївській Борщагівці відкриває свої двері для лікування братів наших менших, її фахівці підберуть правильне лікування і повернуть тварині здоров'я.

Особливості звернення до приватної ветеринарної клініки

Багатьом господарям вихованця не потрібно потомство, так як вони не в силах самостійно доглядати за ним або віддати кому-небудь. В такому випадку, необхідна кастрація або стерилізація тварини.

Після кастрації тварини не зможуть відтворювати потомство, у них пропадає агресія і прояв статевої поведінки, також вони перестають мітити територію, а у самок зникають ознаки тічки.

Після цієї процедури тварини перестануть відволікатися на статеві інстинкти, і почнуть більше часу приділяти вам. Кастровані / стерилізовані тварини рідше піддаються бродяжництву і травм в процесі пошуку своєї "половини". Після операції метаболізм вихованця змінюється. і він вимагає менше їжі, що знижує витрати господаря на харчування.

Також, ветеринарна клініка пропонує інший спектр послуг:
1) чіпування;
2) вакцинація;
3) Хірургія;
4) УЗД;
5) аналізи;
6) терапія;
7) Стоматологія;
8) Офтальмологія;
9) Дерматологія.

Переваги звернення до ветеринарної клініки

На сьогоднішній день величезна кількість людей, при виникненні проблем у їх вихованців, віддають свою перевагу зверненню в приватну ветеринарну клініку. Такому вибору сприяють наступні переваги:
* Лікування та діагностику вашого улюбленця здійснюють висококваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід роботи, і знають толк у своїй справі;
* Сучасне оснащення кабінету використання інноваційного обладнання;
* Індивідуальний підхід до кожного вихованця;
* Ефективне і результативне лікування;
* Доброзичлива і спокійна атмосфера.

Ветеринарна клініка завжди готова до прийому тварин з різними проблемами. У короткі терміни фахівці виявлять проблему і знайдуть шляхи її вирішення. Уважне і відповідальне ставлення ветеринарів до вашого вихованця забезпечать йому комфортне перебування в клініці. Безумовно, ви і ваша домашня тварина залишитеся задоволені роботою фахівців.