Японський хостинг один з найкращих в Азії. Наш центр обробки даних розташований у Токіо, Японія. Він оснащений потужними серверами та сучасним обладнанням. Завдяки виділеним серверам Host-world.com.ua ви побачите, що ми маємо дуже конкурентоспроможні ціни і маємо можливість налаштувати конфігурацію вашого сервера відповідно до ваших конкретних потреб, включаючи процесор, оперативну пам’ять, SSD, параметри пропускної здатності тощо.

 

Виділений сервер в Японії надає необхідну потужність для робочих навантажень з інтенсивним процесором та дисковим введенням-виводом. Ці сервери мають найповніший пакет стандартних функцій і послуг.

 

З нашими послугами виділений сервер в Японії ви отримуєте всю потужність, контроль і гнучкість, необхідні вашому сайту. Переваги:

 

  • Легко налаштувати. Опублікувати свій сайт просто одним натисканням кнопки. Все необхідне - надано в зрозумілій формі.

  • Найкраща швидкість веб-сайту може сповільнити або розширити ваш бізнес. Порадуйте своїх відвідувачів блискавичною швидкістю завантаження.

  • Від маленького до великого. Для різних проектів потрібні різні технології. Виберіть план, який відповідає вашим поточним потребам, а потім оновлюйте та масштабуйте в міру зростання вашого веб-сайту.

 

Покращуйте продуктивність свого веб-сайту, захистіть свій бізнес і прискорить розвиток, за допомогою Host-world.com.ua.

З нашими послугами хостингу віртуального приватного сервера ви можете отримати всю потужність, контроль і гнучкість, необхідні вашому сайту.