Анастасія Мельникова працювала в компанії FRUIT TIME більше п’яти років. Вона займала керівну посаду - очолювала відділ. Оскільки керівництво компанії звикло будувати стосунки з працівниками за принципами довіри та взаєморозуміння, зовсім не очікувало виявити спробу шахрайства. Тим більше, від Анастасії, яку дуже цінувало та поважало.

Коли почалася війна, керівництво FRUIT TIME, незважаючи на фінансові проблеми та зупинку продажів, продовжувало виплачувати заробітну плату Анастасії, вважаючи її цінним працівником та хорошою людиною. Проте складний період у країні не завадив її спробувати обікрасти керівника, який їй довіряв.

Чи варто казати, яким шоком було з’ясувати, що одна з провідних працівниць виявилася шахрайкою. Маючи доступ до замовлень клієнтів, вона намагалася “перехоплювати” найбільш вигідні з них і відвантажувала їх самостійно. 

Шахрайство Анастасії встигло негативно вплинути та репутацію компанії, адже свої афери вона реалізовувала від імені FRUIT TIME. Через її махінації імпортер мало не втратив постійного клієнта, якому відвантажував великі замовлення. Також вони могли підірвати авторитет в очах інших постійних клієнтів. Махінації шахраїв встигли спричинити й чималі фінансові збитки. 

Щоб реалізовувати свої плани, Анастасія Мельникова намагалася переконувати й інших працівників компанії брати участь в її аферах. Пізніше з’ясувалося, що з попереднього місця роботи - МК “Ювілейний” - жінка була звільнена, у зв’язку з виявленням крадіжок у відділі, де вона працювала.

Цинізм ситуації полягає в тому, що навіть після звільнення з FRUIT TIME, Анастасія Мельникова, користуючись напрацьованою за роки роботи базою клієнтів, хотіла зашкодити компанії, прагнула зіпсувати її репутацію та імідж. 

Контактні дані шахрайки: (098) 615-38-04, [email protected].

Будьте обрежні! Не зв’язуйтеся з цієї шахрайкою!