За необхідності придбати в салоні Натуаль штори для офісу насамперед потрібно пам’ятати, що вони суттєво відрізняються від домашніх гардин. Найголовніше те, що штори для домівки обираються у відповідності до власного смаку, хоча вони й мають бути виконані в тому ж стилі, що й інтер’єр приміщення.

Стосовно ж офісних портьєр, то тут варто керуватися головним правилом – вони не мають відволікати працівників від роботи, а також викликати занепокоєння чи роздратування. Таку реакцію може спричинити надмірна яскравість або якийсь недоречний принт чи малюнок. Найкращі штори для офісу – мінімум декору та максимум функціональності. Ну і, звісно, відповідність стилю та практичність у використанні.

Функціональність штор

Отже, штори в офісі мають бути вдало підібрані до загального стилю приміщення та гармоніювати з іншими складовими інтер’єру, і, разом з тим, бути нейтральними за забарвленням, стійкими до забруднень, добре пропускати повітря та денне світло. Найкраще, якщо офісних штор є два комплекти, тому що час від часу їх все-таки доведеться чистити чи прати – залежно від матеріалу та потреби.

Якщо в залі проводяться відео-конференції, мають бути ще й штори для затемнення, виготовлені з тканини блекаут.

А як щодо кольору гардин?

Офісна колірна гама сучасних штор досить різноманітна, оскільки найкраще обирати спокійні, змішані напівтони: сіро-синій, легкий блакитний, бежевий, карамель, слонову кістку, світлий оливковий, фісташковий тощо. Розмиті, матові, ненав’язливі та легкі відтінки. Неприйнятними вважаються яскраві та подразнюючі червоні, трагічні чорні і депресивні сірі.

Обираємо шторну тканину

Щодо складу тканини для офісних штор, то можна зупинити свій вибір на щільних варіантах зі змішаних волокон. Синтетична нитка додасть виробам практичності, довговічності, нескладності в догляді та сприятиме збереженню форми. Великий асортимент шторних тканин можна знайти за посиланням.

Для оформлення вікон у великих конференц-залах можна зупинитися на класичних варіантах – шовкових чи оксамитових портьєрах, а також текстильних виробах з льону чи гобеленових тканин. Такий вибір продемонструє престижність фірми і налаштує відвідувачів на серйозність та урочистість заходу.