Коли люди бажають оновити меблеві предмети, вони постають перед вибором – купівля або перетяжка меблів https://mebel-service.com.ua/uk/peretiazhka-mebliv-irpin. Обидва варіанти здаються цікавими та ефективними, бо мають свої переваги й недоліки.

Купівля приваблює тим, що можна придбати реально нові предмети, відчути цю новизну, свіжість, підібрати щось кардинально нове за конструкцією. Наприклад, замість звичайного дивану-книжки купити куток, який більше за розмірами та зручніше. Але ціна предметів з магазину значно вища, тим більше, коли мова йде про середній або люксовий клас. Бюджетні ж варіанти доволі часто розчаровують якістю, як матеріалів, так і монтажу.

Перетяжка меблів в Ірпені обійдеться набагато дешевше. Не доведеться переплачувати за додаткові елементи, лише за оббивку та наповнювач. Звісно, це ідеальний вихід із ситуації, коли потрібно оновити меблі, а бюджет суттєво обмежений. Так, більшість елементів залишаться, тому відчуття нового предмету не виникне. Але чи дійсно це потрібно? Адже нова оббивка, новий наповнювач і так здатні додати комфорту при користуванні меблями. До того ж, можна підібрати ту тканину, якої немає у фабричних предметах, і це один з найбільших плюсів у даному рішенні.

Що впливає на вартість перетяжки

Звичайно, що іноді перетяжка меблів може не сильно й відрізнятись за вартістю від купівлі нових предметів. Тому потрібно враховувати наступні фактори, які впливають на ціну:

  • Матеріали та вид оббивки. Та ж сама шкіра буває штучною, натуральною, тонкої вичинки або грубої, відрізнятись за товщиною, якістю, експлуатаційним терміном тощо. Про тканину можна сказати те ж саме. Навіть велюр буває різних видів, і ціна на нього буде відповідно різною;
  • Кількість матеріалів, тобто витрати оббивки;
  • Тип наповнювача. Пружинний блок, наприклад, обійдеться дорожче, до того ж, для його встановлення потрібні допоміжні матеріали. Але він здатен прослужити довше, ніж ППУ чи поролон. З іншого боку, поролон приваблює тим, що не буде скрипіти, та й ціна має неабияке значення;
  • Додаткові послуги. Іноді недостатньо зробити перетяжку меблів, аби відновити предмет. Для дивану може знадобитися заміна чи ремонт механізмів, а це теж вимагає фінансових витрат. Причому вартість в такому випадку залежить від моделі механізму, бренду, якості тощо.

Але в будь-якому випадку, такий варіант дійсно є більш вигідним. По-перше, не доведеться міняти каркас предмету. По-друге, фурнітура, як правило, придатна для подальшого використання, тому також не потребує ремонту.

«Меблі-сервіс» – майстерня по ремонту меблів

Перетяжка меблів в Ірпені пропонується майстерню «Меблі-сервіс». Компанія працює в Києві, але може забрати предмет із передмістя. Висококваліфікованим майстрам вдається відремонтувати навіть ті предмети, які, здавалося б, знаходяться в безнадійному стані.

Завдяки власній службі доставки, замовнику не доведеться самому відвозити меблі до майстерні, що значно скоротить витрати та час. А компанія надає гарантію на свою роботу, що дає впевненість у якості та надійності.