Мобільні програми - це потужний інструмент для сучасного бізнесу та високий рівень зручності для користувачів. Мобільні бізнес-додатки дозволяють вирішити різні завдання, що стоять перед вашим бізнесом: маркетинговий ефект, залучення клієнтів, підвищення рівня продажів, створення позитивного та сучасного іміджу компанії, оптимізація внутрішніх процесів, підвищення ефективності комунікації з вашими клієнтами та партнерами та багато іншого. Розробкою мобільних додатків в Україні займається команда фахівців NIX Solutions!

Мобільні додатки для Android та iOS – це невід'ємна частина бізнесу, як сайт. Колись кожному бізнесу став потрібен сайт, зараз ми рухаємося до того, що кожній компанії потрібен мобільний додаток.

NIX Solutions займається розробкою мобільних додатків для iOS та Android з використанням сучасних технологій, що дозволяє заощаджувати ваш бюджет та отримувати максимальну продуктивність.

NIX Solutions створює програми, які приносять прибуток і радують ваших користувачів. Завдяки накопиченому досвіду компанія фахівців з легкістю обходимо всі підводні камені розробки, роблять додаток оптимізованим та зручним для кінцевого споживача.

Мобільні програми розробляються кроссплатформенно, з використанням новітнії технологій, які були створені компанією Google. Дана технологія дозволяє створити програму для iOS та Android одночасно, що дозволяє економити ваш час, гроші та спрощує подальший розвиток та підтримку програми.

Ви можете замовити мобільний додаток у NIX Solutions та отримати якісний результат від досвідченої IT студії.

Для чого потрібен мобільний додаток?

Завдань, які компанія може вирішити за допомогою свого мобільного додатка дуже багато:

- Підвищення продаж.

- Стимулювання на повторні покупки.

- Підвищення лояльності.

- Автоматизація та удосконалення бізнес-процесів.

- Підвищення ефективності комунікації із клієнтами.

- Аналіз аудиторії та скорочення витрат.

Етапи розробки

Створення програм для Android або для будь-якої іншої платформи проходить ряд етапів, просування яких візьмуть на себе фахівці:

- Збір первісної інформації про проект (бриф).

- Розробка чи доопрацювання технічного завдання.

- Розробка прототипів сторінок мобільного додатку.

- Розробка ескізів сторінок мобільного додатку.

- Розробка серверної частини та налаштування мобільного додатка.

- Тестування програми.

- Публікація в App Store, Google Play.

- Підтримка та розвиток проекту.