Бойлер незамінний для заміського будинку, та й у квартирах, де бувають перебої з гарячим водопостачанням, він – справжній порятунок. Попри корисність такого обладнання, домовласники часто постають перед складним вибором: як гармонійно вписати його в домашній інтер`єр. Про те, як впливають водонагрівачі на дизайн кімнати – у матеріалі далі.

Типи бойлерів за формою

Типові форми водонагрівачів:

  • Циліндрична. Одна з найкращих з погляду рівномірності прогріву, розподілу водяного тиску. Це найдоступніші за ціною бойлери за рахунок простоти їх виготовлення.
  • Прямокутна. Конструкції відрізняються елегантним дизайном завдяки закругленим формам, а також компактними розмірами у поєднанні з високою продуктивністю. Плоска поверхня дозволяє монтувати такі водонагрівачі у невеликих нішах.
  • Кубічна. Такі бойлери можуть бути різного об'єму, відрізнятися за потужністю, але їхня головна перевага – незвичайна форма, яка надає конструкції оригінальності. Техніку такої форми найчастіше обирають справжні естети.
  • Плоска. За своєю суттю прямокутні, але вужчі водонагрівачі. Вважаються найбільш компактними бойлерами з усіх існуючих. 
  • Вузька. Спеціально розроблені для невеликих приміщень. Функціонально пристрої мало чим відрізняються від водонагрівачів інших типів, а їхня головна особливість – компактні розміри.

При виборі підходящої за формою конструкції потрібно вивчити її характеристики, щоб не з'явилася необхідність її заміни одразу після монтажу.

Як вибрати форму бойлера для красивого інтер`єру

Серед різноманітності водонагрівачів деякі покупці прагнуть вибрати саме ті моделі, які відрізняються оригінальною формою та естетичним зовнішнім виглядом. Вони гармонійно впишуться в інтер`єр або стануть його родзинкою. Вибрати пристрій можна швидко – бойлери у Вінниці у широкому асортименті представлені в магазині Алло.

Дбаючи про домашній інтер'єр, слід приділити увагу конструкціям кубічної або прямокутної форми. Вони вважаються найкращими з урахуванням дизайну завдяки приємному зовнішньому вигляду та відсутності гострих кутів. Альтернатива – невеликий бойлер, що не виділяється в інтер`єрі.

Встановлення бойлера: як не зіпсувати вже створений інтер`єр

Щоб замінити бойлер і не зіпсувати враження від оформлення кімнати, потрібно врахувати кілька моментів:

  • велику за розмірами техніку краще заховати у закриту нішу або шафу;
  • компактний пристрій оптимально розташувати у непомітному місці (між сантехнікою, під умивальником, над дверима);
  • нове обладнання повинно відповідати стилю житлового приміщення – форма буде менш важливою.

Коли рішення про необхідність заміни бойлера визріло остаточно, потрібно діяти. При замовленні водонагрівача на сайті allo.ua, необхідно заздалегідь продумати всі особливості його дизайну та розміщення.