Екшн-камери використовують не тільки спортсмени, екстремали та блогери. Маленькі пристрої, що дозволяють проводити зйомку у важких умовах, і отримувати відео високої якості набули широкого розповсюдження.

В умовах військового конфлікту вони стали способом отримання відео та фото з передової, місць конфліктів та інших гарячих точок. Екшн-камери використовують військові, журналісти, поліцейські та інші службовці. Через те, що екіпіровка включає бронежилет, для кріплення екшн-камери потрібна спеціальна прищіпка.

Звичайні моделі недостатньо міцні та великі, щоб їх можна було закріпити на бронежилеті, однак виробник AC Prof запропонував універсальне достатньо велике та міцне кріплення на бронежилет для екшн-камери.

Ви можете купити велику прищіпку для екшн-камери в інтернет-магазині For extreme за доступними цінами та з доставкою по Україні.

Велика прищіпка на бронежилет для екшн-камери

Характеристики та переваги прищіпки на бронежилет для екшн-камери

Ця прищіпка для екшн-камери користується великим попитом, бо має велику кількість переваг в порівнянні з аналогічними товарами:

1.       Сумісність з будь-якою екшн-камерою. Це кріплення підходить для усіх моделей екшн-камер від різних брендів: GoPro, Sony, Shoot, Xiaomi, SJCAM, Soocoo та ін.

2.       Універсальність. З допомогою цього кріплення ви можете міцно зафіксувати камеру на бронежилеті, кепці, сумці, рюкзаку, або іншому предметі одягу.

3.       Функціональність. Конструкція аксесуару дозволяє виконувати регулювання по 2 осям:

·         кріплення J-Hook (виглядає як висока основа) дає можливість змінювати нахил в діапазоні від -90до +90;

·         верхня частина разом з кріплення обертається на 360без обмежень, що дає можливість отримати повну панораму.

Тож оператор може легко виставити потрібний кут для зйомки.

4.       Простота використання. Ви зможете закріпити камеру дуже швидко у будь-яких умовах.

5.       Міцність. Для виготовлення використано якісний пластик та металеву пружину.

Прищіпка розкривається на 4 см, при цьому максимальна товщина об’єкта для закріплення – 2 см. Це практично не обмежує людину у виборі місця кріплення.

На цей аксесуар також можна встановити смартфон при умові використання тримача для телефону з кріпленням GoPro.

Зверніть увагу! Для фіксації камери Xiaomi YI та Sony необхідно використовувати додатковий адаптер з різьбою ¼. Всі інші моделі екшн-камер встановлюються без проблем.