Швидкомонтовані сільськогосподарські будівлі Вітон

Будівництво у сільськогосподарській галузі має певну специфіку. По-перше, об'єкти найчастіше перебувають у значному віддаленні друг від друга. По-друге, сільськогосподарські споруди розрізняються як за складністю зведення, так і за призначенням та умовами експлуатації. До того ж на майданчиках відсутні виробничі потужності для виготовлення типових конструкцій, а якість під'їзних шляхів ускладнює доставку матеріалів.

Швидкомонтовані будівлі від Генпідрядної компанії Вітон – це гарне рішення для вашого бізнесу. У таких випадках оптимальним рішенням є використання сендвіч панелей, які дозволяють скоротити трудомісткість робіт та зменшити терміни зведення об'єктів.

Види сільськогосподарських споруд

Одним із затребуваних варіантів швидкобудуюємих будівель є ангари, що користуються особливою популярністю у фермерів та керівників невеликих господарств. Швидкомонтовані сільськогосподарські будівлі залежно від призначення можна розділити на такі групи:

  • Для землеробських господарств
    Сюди входять ангари для зберігання насіння, добрив, хімікатів для знищення шкідників та зібраного врожаю, швидкомонтовані зерноелеватори. Крім того, необхідні приміщення для техніки;
  • Для тваринницьких господарств
    У цій галузі швидко монтовані будівлі використовують для будівництва ангарів для утримання та оброблення худоби, зберігання кормів та розміщення обслуговуючого автопарку.

Особливості будівництва

Як основу для зведення ангарів різного призначення використовують металоконструкції, окремі елементи яких є виробами металопрокату. Портфоліо реалізованих компанією Вітон проєктів можна побачити на сайті. Сировиною для виготовлення куточків, труб різного перерізу, швелерів та іншої продукції є легована сталь. Для збільшення міцності на злам та підвищення стійкості до корозії до неї додають легуючі компоненти: хром, нікель і молібден.