Муфта молочна нержавіюча – це деталь з нержавіючої сталі AISI 304 для з'єднання двох відрізків трубопровідної системи, які мають однакові діаметри. Виходячи з назви, можна припустити, що деталь стосується тільки молочних продуктів, але це не так, її використовують на всіх харчових підприємствах. Головна її функція – швидке з'єднання двох ділянок трубопровідної системи, тому можна зустріти назву «швидкознімна муфта» або «роз'ємне з'єднання».

Муфта складається з двох взаємозамінних частин – основної та додаткової. До складу основної входить: штуцер конічний та різьбовий, гайка шліцева та ущільнення. До складу додаткової: гайка глуха з ланцюжком та ущільненням штуцер конічний шланговий та глухий, штуцер різьбовий шланговий.

Важливо пам'ятати, що всі зварені деталі приварюються встик один до одного, тому діаметри повинні бути однакові. Перед покупкою необхідно дізнатися діаметр виробів, до яких приєднуватиметься муфта і вже тоді купувати потрібну деталь. Зовнішній діаметр виробу можна подивитися на його корпусі, там він вказаний у дюймах (Dn-ах чи міліметрах) або виміряти вручну у міліметрах. У разі розглядається муфта за стандартом DIN. Але може бути такого ж типу муфта, але вже за стандартом SMS. На вигляд вони дуже схожі. проте відрізняються в розмірах і не в жодному разі не взаємозамінні.

Якщо муфта буде в системі, по якій притікають харчові продукти, тоді краще вибирати силіконове ущільнення або NBR (вони не виділяють специфічний запах і не змінюють колір продукту). В інших випадках підійде ущільнення типу EPDM або PTFE.

Якщо у вас вже є штуцер, то вибрати основну частину можна за різними розмірними таблицями самостійно або звернеться до консультанта у спеціалізованому інтернет-магазині, де він допоможе вам підібрати не тільки додаткові елементи, але й саму деталь, при цьому відповість на всі ваші запитання.

Де придбати різьбове з'єднання в зборі в Україні

Вибрати та купити муфту молочну в зборі з нержавіючої сталі AISI 304 за низькою ціною ви можете у даному інтернет магазині fiting.top Дана компанія є імпортером та спеціалізується на фітингу приварному та різьбовому з нержавіючої сталі. Є всі розміри за стандартом DIN. Щоденні відправки здійснюються через Нову пошту до всіх населених пунктів України. За більш детальною інформацією переходьте на сайт постачальника та уточнюйте інформацію у їхніх консультантів.