2022 рік, а ви досі не інвестували у криптовалюту? Не втрачайте можливостей, поки інші заробляють на цьому! Інвестуйте в криптовалюту та збільшуйте свій дохід без великих затрат на коливанні курсів! На сервісі Let’sPay ви можете купити Bitcoin з карти Visa або MasterCard всього за декілька кліків і пару хвилин. 

Let’sPay – це автообмінник віртуальних валют. Тут: https://letspay.me/ua/change/visa_mc_uah/btc ви можете купити чи вивести Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Doge та інші монети за допомогою платіжних систем Visa/MasterCard, Приват24, Capitalist та ін. Весь перелік доступних валют і систем дивіться на сайті обмінника. 

Купівля BTC у 3 етапи

Якщо ви збираєтеся вперше купувати криптовалюту і боїтеся, що це складний процес, з яким вам буде важко розібратися, то з сервісом Let’sPay можете за це не хвилюватися. Інтерфейс платформи максимально простий і лаконічний, тому користування ним – саме задоволення навіть для тих, хто купує крипту вперше. 

Для того, щоб купити біткоін через карту Visa чи MasterCard, вам потрібно:

  • На головній сторінці сайту в спеціальному віконечку ввести суму в гривнях, яку ви хочете інвестувати. Справа ви побачите пропоновану кількість біткоінів по актуальному курсу. Це остаточна сума, котра буде зарахована на ваш гаманець, і вона вже включає комісію – більше ніяких додаткових і прихованих платежів
  • Нижче ви побачите форму, в якій треба вписати таку інформацію: номер віртуального гаманця, на який будуть нараховані віртуальні монети, дійсний номер телефону для зв’язку, адресу електронної пошти. Обов’язково вводьте актуальні дані, адже у випадку суперечливої ситуації чи певних питань, працівники обмінника будуть з вами зв'язуватися саме за цими даними 
  • Після цього оплатіть заявку через банківську карту, очікуйте підтвердження та унікального коду на пошті та чекайте нарахування біткоіну на ваш віртуальний гаманець. Нарахування можуть прийти, як за декілька хвилин, так і протягом 24 годин – все залежить від навантаженості системи блокчейн і Let’sPay вплинути на це не може. 

3 причини, чому варто купити біткоін на Let’sPay 

  1. Сервіс використовує перевірку AML. Таким чином ми перевіряємо, чи не використовувалися запропоновані монети шахраями для купівлі заборонених товарів у Даркнеті та чи не були пропущені через “міксер”
  2. Автообмінник пропонує вигідні курси віртуальних монет, аналогічні, як на найбільшій біржі криптовалют Binance. Проте процес купівлі у нас значно швидший і простіший
  3. Ми автоматизували майже всі процеси на сайті, щоб зробити роботу системи швидкою та виключити ризик помилки “за  людським фактором”. До того ж це дозволяє користуватися автообміннником 24/7, не залжено від святкових та вихідних днів та інших умов 

Переходьте на сайт https://letspay.me/ua/change/visa_mc_uah/btc, щоб переглянути акутальний курс монет та інвестувати у валюту майбутнього!