Каналізація є обов'язковим елементом будь-якої жилої власності. Система каналізації спочатку проектується таким чином, щоб зменшити утворення в ній заторів, які створюють неприємний запах і здатні порушити роботу дренажних споруд. Для цього каналізацію доповнюють спеціальними пристроями, які забезпечують очищення каналізації та труб. Якщо таку інфраструктуру правильно спроектувати та встановити, вона прослужить багато років без збоїв. Проте якщо трапилась аварія або засмічення система, варто викликати фахівця з компанії «Труболюб» на сайті https://trubolub.com.ua/uk/, який оперативно налагодить роботу каналізації в будинку.

Що таке очищення каналізації?

Очищення каналізаційних систем у широкому розумінні пов'язане з видаленням накопичених відкладень із каналізаційних споруд. Процес відкладення осаду у каналізаційних колекторах і люках зазвичай спричинений їх недостатнім поздовжнім нахилом, занадто малою кількістю або неправильним складом стічних вод, що протікають. Навіть у правильно побудованій насосній станції будуть накопичуватися відкладення та інші домішки, що пов’язано з її конструкцією – насос, встановлений у камері, не в змозі відсмоктувати всі домішки, особливо пісок, жири чи неткані матеріали.

Як досвідчена команда, якій доручено обслуговування декількох каналізаційних мереж загальною довжиною в кілька десятків кілометрів з багатьма насосними станціями, ми рекомендуємо регулярне очищення та розблокування каналізаційних систем, трубопроводів, люків і каналізаційних насосних станцій.

Прочистка каналізації в Києві будь-якої складності

Чистка каналізації є основною частиною послуг компанії «Труболюб». Ціна багато в чому залежить від складності та обсягу завдання. У випадку робіт меншого обсягу (до кількох робочих годин) ми віддаємо перевагу розрахунку за погодинними ставками. При більших замовленнях ми надаємо знижки на прейскурант або індивідуальну ціну (наприклад, за 1 метр очищеного каналу, 1 штуку очищених колодязів тощо).

Ми використовуємо спеціалізовану техніку для надання послуг з очищення стічних вод, в т.ч напірні машини для очищення каналізації з системою рекуперації води (з резервуаром для води 2 м3 та 1,5 м3), а також ефективні асенізаційні машини. При необхідності ми також використовуємо важку техніку: екскаватори, екскаватори-навантажувачі, крани і т.д. Наша найпотужніша техніка - це транспортні засоби з продуктивністю всмоктуючого насоса 3000 м3 / год і промивного насоса 400 л / хв.

Послуги  «Труболюб» включають:

1. Очищення каналізаційної мережі (трубопроводів, колодязів, вуличних вводів, відстійників).

2. Очищення каналізаційних насосних станцій (обслуговування каналізаційних, дощових та промислових насосних станцій).

3. Очищення каналізації від засмічень.

4. Промивка каналізації септиком.