Стіни створюють наш дім. Від їх відділки залежить успіх дизайну всього інтер’єру. Сучасні виробники пропонують неймовірно великий вибір шпалер, які далеко пішли від звичайного покриття для стін, яким користувались наші дідусі в бабусі. Сучасні шпалери можуть імітувати будь-яке покриття, «дихати», забезпечувати додаткову теплоізоляцію. Для виробництва використовуються переважно екологічні матеріали, що дуже корисно для людини.

Магазин шпалер 4ROOMS пропонує дуже великий вибір шпалер різного типу. В каталозі представлено понад 17700 різних товарів – кожен зможе обрати ідеальні шпалери для свого дому.

У 4ROOMS ви можете купити шпалери за вигідними цінами з швидкою доставкою по країні. 4ROOMS – це офіційний продавець, тож ви отримаєте всі чеки та накладні, зможете обміняти чи повернути товар. Магазин гарантує високу якість товарів.

Види сучасних шпалер

Наразі покупцям доступний неймовірно великий вибір шпалер. Ви можете купити покриття, що імітує каміння, цеглу, мармур, дерево, плитку, а також більш традиційні варіанти з рослинним або геометричним орнаментом, однотонні, з різноманітними малюнками.

4ROOMS пропонує рулони класичної ширини (50 – 53 см), а також с шириною 70 см та шпалери метрові, які дедалі стають все більш популярними. Також доступний вибір панно (фотошпалер) і бордюрів (кант + фріз).

В каталозі представлені шпалери з різних матеріалів:

  • паперові;
  • вінілові;
  • флізелінові;
  • текстильні.

Кожен з них має свої переваги. Найбільшим попитом у останні роки користуються вінілові шпалери. Вони дуже престижно виглядають і коштують небагато.

Якщо вам знадобиться допомога з вибором шпалер у спальню, вітальню, на кухню, у ванну та інші приміщення, консультант 4ROOMS проведе персональну консультацію.