Важливу роль для правильного формування декоративного виду рослин у розсадниках грає підв'язувальний матеріал для кріплення стовбурів дерев та чагарників до різноманітних опор (бамбук, шпалери тощо). Також поширене використання кліпси для підв'язки рослин які купити можна тут https://elsa.com.ua/podvyazki-dlya-rastenij/ у виробництві Ниваки та садових бонсаїв, де застосування даного підв'язувального матеріалу дозволяє створювати фантастичні рослини.

Підв'язувальний матеріал в побуті називається агротрубка, гумова трубочка, кліпса та степлер для підв'язки рослин, що дозволяє надійно фіксувати рослину без шкоди для її стану. Основна функція цього товару - достатня еластичність і міцність, щоб утримувати рослину від викривлення при цьому розтягуючись разом зі зростанням рослини.

Матеріали для підв'язки

  • Мотузка - продається в мотках по 500-600 метрів, знадобиться для підв'язки сільськогосподарських культур (огірків, бобових і т.д.).
  • Підв'язувальний дріт - стане в пригоді для високих чагарників, квіткових кущів і кучерявих рослин. Він виготовляється із синтетичного гнучкого матеріалу та не переламується, тому підв'язка рослин буде надійною, дріт для підв'язки рослин купити можна тут https://elsa.com.ua/podvyazki-dlya-rastenij/. Декоративний дріт продається в мотках завдовжки 30-50 метрів. Він зеленого кольору, тому непомітний у листі чагарника.
  • Пластикові кільця дозволяють швидко зафіксувати на каркасі кущі троянд або шипшини. Зав'язувати нічого не потрібно, адже є спеціальні клямки, які надійно фіксують кільце.

У інтернет-магазині Elsa є інструмент для підв'язки рослин який можна купити тут https://elsa.com.ua/podvyazki-dlya-rastenij/, дріт, кріплення для підв'язування рослин, дозатори насіння та інші допоміжні пристрої!

На що звернути увагу під час вибору підв'язки для рослин

Перед тим як обрати підв'язки для рослин необхідно звернути увагу на товщину стінки агротрубки, що на пряму впливає на кількість погонних метрів в кілограмі, тому, що часто підв'язки продаються на вагу, а Вас зрештою цікавлять погонні метри.

Найчастіше виробники більш товстостінних трубок використовують сировину низької якості, що впливає на товщину стінки, адже з дешевої сировини неможливо зробити досить міцний і еластичний продукт з тонкою стінкою. Так що купуючи товар дешевше, але з більш товстою стіною ніж у аналогів Ви можете в результаті переплатити, а отримати більш низьку якість. Тому перед покупкою необхідно переконатися в достатній еластичності обраної підв'язки. Рівномірність товщини стінки протягом трубки теж опосередковано залежить від якості сировини. Продукт з однаковою товщиною стінки буде несподівано рватися, адже його властивості розтягування будуть також не рівномірні.