Компанія artdeco.ua пропонує вам перетворити домашній, офісний інтер'єр, оформлення фасадів, ландшафтний дизайн, внести до оформлення нотки респектабельності та престижу, зробити їх унікальними. Компанія спеціалізуємося на випуску кованих виробів, які за всіх часів по праву вважалися атрибутами розкоші, високого статусу. Металеві елементи, конструкції протягом багатьох десятиліть повністю зберігають свою красу та функціональні показники. Ознайомитися з асортиментом кованих виробів ви можете за посиланням https://artdeco.ua/kovani-elementi!

Асортимент кованих виробів

Кваліфікований, досвідчений майстер, використовуючи технології художнього кування, може надати металевим заготовкам будь-які потрібні форми. Це надає можливість виготовляти продукцію у широкому асортименті https://artdeco.ua/kovanye-elementy, забезпечує їй широку сферу застосування. За допомогою кування створюються:

- секції для огорож;

- стулки хвірток та воріт;

- огорожі, перила для сходів;

- основи для козирків;

- решітки для вікон та балконів та ін.

Вироби, виготовлені за цією технологією, добре справляються з функціональним та декоративним призначенням. Міцність металу, його стійкість до навантажень та зовнішніх впливів забезпечує конструкціям довговічність. Вони добре вписуються в ландшафтний дизайн, успішно прикрашають фасади та інтер'єри. Ви можете придбати готові вироби, представлені в каталозі https://artdeco.ua/, замовити ексклюзивну конструкцію за своїм ескізом. Ковані вироби найчастіше є окрасою предметів, які могли б залишатися непоміченими.

Ціна кованих виробів

Вартість продукції, величина витрат є важливим чинником кожного покупця, замовника. На ковані вироби ціна формується з кількох складових. На неї впливають:

- спосіб виготовлення;

- габарити;

- складність роботи.

Компанія artdeco.ua пропонує вироби зварені та виготовлені художнім куванням. Зварні конструкції коштують дешевше, при цьому мають гідні експлуатаційні та естетичні характеристики. Ціна залежить від габаритів виробу, що визначають витрату матеріалів. Вартість продукції, створеної за ексклюзивним ескізом, вища, але результатом такої роботи є унікальний предмет, який не має аналогів.

На всі вироби, які представлені в каталозі, діють доступні розцінки. Ви купуєте товар безпосередньо у виробника, без посередників, що виключає невиправдані витрати.