Для вступу до технічного університету не потрібно складати вступні іспити. Навчання відбувається безкоштовно, якщо викладачі використовують словацьку мову. У разі вибору студентами англійської мови для навчання потрібна оплата. Здобуття освіти в Словаччині має багато переваг не тільки для її жителів, а й для іноземних студентів. Завдяки стабільній економіці, низькому прожитковому мінімуму полегшується проживання іноземних абітурієнтів у цій державі.

Значення вибору вищого навчального закладу

Вибір університету та спеціальності в іншій країні - це досить складний процес, який вимагає уважності та педантичності. Головне - не помилитися з вибором спеціальності та факультету. Якщо процес навчання на певній спеціальності не викликатиме інтересу в студента, усі зусилля іноземного абітурієнта стануть марними.

У такому разі людина не отримає необхідного рівня знань і не зможе надалі вигідно працевлаштуватися в цій країні. Для запобігання такій неприємності потрібно відповідально вибирати університет. Для початку варто займатися пошуком відповідної спеціальності. Допомогти в цьому зможе компанія Slovak Education, з послугами якої можна ознайомитися на сайті - https://slovakeducation.com/.

Вища освіта Словаччини має три ступені: бакалавр, магістр і доктор.

Критерії вибору університету

Визначившись із вищим навчальним закладом, абітурієнту варто звернути увагу на такі критерії:

  • обрати сферу технічної освіти, яка викликає інтерес: програмування, галузь IT, сферу електроніки, вивчення штучного інтелекту, особливості машинобудування, технічний сервіс - на цьому етапі
  • важливо визначити особисті інтереси;
  • визначити факультет, для цього потрібно переглянути список університетів Словаччини і
  • пропоновані ними факультети;
  • вивчити відгуки: без особливих зусиль в інтернеті можна знайти відгуки на навчання в будь-якому навчальному закладі будь-якої країни - на цій стадії важливо ознайомитися з перевагами і
  • недоліками, і рейтингом певного університету.

Крім цього, необхідно ознайомитися з особливостями та правилами вступу, наявністю актуальних аудиторій для занять і предметів для наочного навчання, які використовуються в університеті. Усі ці моменти допоможуть визначитися з відповідним закладом.